Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowych na terenie gminy Tuchola
Gmina Tuchola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00422104
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-19 14:12
- Lokalizacja
- Tuchola, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5611487583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
6 przyznanych
SŁAWOMIR MATUSZAKChełmno, PL
51 660 PLNSŁAWOMIR MATUSZAKChełmno, PL
17 220 PLNSŁAWOMIR MATUSZAKChełmno, PL
46 740 PLNSŁAWOMIR MATUSZAKChełmno, PL
60 270 PLNSŁAWOMIR MATUSZAKChełmno, PL
30 750 PLNSŁAWOMIR MATUSZAKChełmno, PL
46 740 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.