OBO 2024: "Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00422107
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00422107/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 14:12
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83f2df11-ff56-4c68-ac56-c2889d3d9148
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00422107 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
OBO 2024: "Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OBO 2024: "Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83f2df11-ff56-4c68-ac56-c2889d3d9148
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422107
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094330/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 OBO 2024: ,,Zielono Mi” Nieco większy park kieszonkowy. Stawek Przemyśleń. Os. Jaroty
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
Poprzednie postępowanie prowadzone w trybie podstawowym (NZ.2510.31.2024) zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP ,tj. wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione w istotny sposób.
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie Art. 305 pkt 2 ustawy PZP.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.48.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja Projektu pn. '"Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy”. W ramach realizacji zadania zaplanowano zagospodarowanie parku kieszonkowego na os. Jaroty, zlokalizowanego wokół stawu w rejonie skrzyżowania ulic Kanta, Witosa i Krasickiego - okolice ul. Kanta 42a, 42, 44, 48, 52, 54, 56, w postaci ciągów komunikacyjnych i elementów rekreacji czynnej i biernej.
Realizację projektu podzielono na:
Zamówienie podstawowe:
ETAP 2 :
1) Wykonanie nawierzchni ciągów komunikacyjnych oraz zatok pod ławkami z kostki betonowej – 503 m2
2) Odnowienie i ponowny montaż ławek parkowych – 16 szt.
3) Zakup i montaż koszy na śmieci – 5 szt.
4) Odtworzenie trawników – 338 m2
Prawo opcji:
ETAP 3:
1) Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej pod urządzeniami siłowni zewnętrznej – 90m2,
2) Zakup i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej:
− wyciskanie (dla osób na wózkach inwalidzkich) – 1 szt.,
− zestaw: twister + serfer na pylonie – 1 szt.,
3) Wykonanie boiska trawiastego do gry w piłkę z obrzeżem gumowym – 195 m2,
4) Zakup i montaż bramek do gry w piłkę – 2 szt.,
5) Zakup dostawa i montaż ławek parkowych bez oparć – 2 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Zaproszenia (dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Green Bud Marcin Maciejewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393298341
7.3.3) Ulica: Stare Kawkowo 17
7.3.4) Miejscowość: Jonkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-042
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381227,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 95 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |