„Rozbudowa i remont remizo-świetlicy oraz remont dróg gminnych na terenie sołectwa Klejniki”
URZĄD GMINY CZYŻE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00422113
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00422113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 14:13
- Lokalizacja
- Czyże, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97708d4e-eda0-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 5431023592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄHajnówka, PL · lot 0
1 092 017 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE MAKSBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsk Podlaski, PL · lot 1
820 938,9 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00422113 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa i remont remizo-świetlicy oraz remont dróg gminnych na terenie sołectwa Klejniki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY CZYŻE
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czyże
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000536858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 98
1.5.2.) Miejscowość: Czyże
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-207
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ugczyze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugczyze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97708d4e-eda0-11ee-b4e0-4ac387c144e31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa i remont remizo-świetlicy oraz remont dróg gminnych na terenie sołectwa Klejniki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97708d4e-eda0-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003975/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa i remont remizo - świetlicy oraz remont dróg gminnych na terenie sołectwa Klejniki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00265514
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1785434,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje wykonanie zadania zgodnie udostępnioną dokumentacją techniczną oraz opisem poniżej:W zakres robót wchodzi:
zagospodarowanie terenu,
remont elewacji budynku,
wymiana istniejącej stolarki okiennej (częściowo) i drzwiowej,
remont podłóg i ścian,
dostawa wyposażenia,
dostawa i montaż pomp ciepła powietrze-powietrze,
przebudowa instalacji elektrycznej i sanitarnej,
dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej,
budowa wiaty
Szczegółowy zakres robót określają przedmiary, rysunki, opis prac do wykonania, projekt oraz specyfikacja techniczna stanowiące załącznik do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca po zrealizowaniu zamówienia zobowiązany jest wykonać powykonawczą inwentaryzację geodezyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1022224,72 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje wykonanie remontu dwóch odcinków dróg gminnych na terenie sołectwa Klejniki zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną i STWiOR oraz opisem poniżejZadanie obejmuje m.in.:
- frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej w miejscach włączenia do istniejącej nawierzchni oraz na skrzyżowaniach z wywozem materiału pochodzącego z rozbiórki i jego utylizacją,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm wraz z uprzednim oczyszczeniu i skropieniu emulsją asfaltową istniejących nawierzchni drogowych,
- wykonanie poboczy żwirowych o szerokości 0,5 m z 5 centymetrowej warstwy kruszywa rozściełanego mechanicznie. W ramach wykonania tego elementu przewiduje się lokalne przygotowanie podłoża polegające na ścięciu poboczy, wyrównaniu ewentualnych zadołowań. Nadmiar ziemi powstały w wyniku ścinania poboczy należy wywieść.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 763209,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1092017,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1327236,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1092017,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5431002087
7.3.3) Ulica: ul. Łowcza 4
7.3.4) Miejscowość: Hajnówka
7.3.5) Kod pocztowy: 17-200
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1092017 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-16Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 820938,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 840529,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 820938,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MAKSBUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5430201086
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 183
7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 17-100
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 820938,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-16| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |