Modernizacja dróg gminnych na terenie miasta Iłowa

Gmina Iłowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00422273
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00422273/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-19 14:52
Lokalizacja
Iłowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1031805-da23-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
9241802585
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ARMAN ROBOTY ZIEMNE SPÓŁKA CYWILNA J. MAŁECKA, M. PISKOROWSKIŻary, PL · lot 0
3 897 105,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00422273 z dnia 2024-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie miasta Iłowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iłowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770853

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Iłowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 368 14 00

1.5.8.) Numer faksu: 68 368 14 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ilowa@ilowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ilowa.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1031805-da23-11ee-8305-7e4937eb936d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg gminnych na terenie miasta Iłowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1031805-da23-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422273

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007611/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja dróg gminnych na terenie miasta Iłowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00234958

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP-I.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych na terenie miasta Iłowa:

• Droga gminna ul. Bema , dz. ew. nr 1196
Długość L= 253,60m; szerokość S = 2,70m; nawierzchnia ECO - kostka F= 690m2,
• Droga gminna ul. Dąbrowskiego , dz. ew. nr 1215/6
Długość L= 122,20m; szerokość S = 3,50m; nawierzchnia asfalt F= 430m2,

• Droga gminna ul. Miła, dz. ew. nr 406/8; 400/7; 399/4; 400/3; 402/2
Długość L= 232,20m ; szerokość S = 5,0m ; nawierzchnia ECO - kostka F= 1191m2,
• Droga gminna Przy Wypoczynkowej, dz. ew. nr 223; 1402/9; 216/6
Długość L=289,10m ; szerokość S = 3,50-5,50m ; nawierzchnia asfalt F= 1482m2,
• Droga gminna ul. Spacerowa , dz. ew. nr 235/1; 232; 233/19
Długość L= 134,10m ; szerokość S = 3,0m ; nawierzchnia ECO - kostka F= 420m2
• Droga gminna ul. Spokojna , dz. ew. nr 966; 971; 972; 980
Długość L= 173,60m; szerokość S = 4,0m; nawierzchnia ECO - kostka F= 710m2
• Droga gminna ul. Wypoczynkowa , dz. ew. nr 227; 1402/2; 223
Długość L= 168,30m; szerokość S = 3,0- 6,0m; nawierzchnia ECO - kostka
i asfaltowa F= 665 m2
• Droga gminna ul. Nadrzeczna , dz. ew. nr 424/4; 529
Długość L= 71,80m; szerokość S = 3,50m; nawierzchnia ECO - kostka F= 255m2
• Droga gminna ul. Traugutta , dz. ew. nr 839
Długość L= 16,80m; szerokość S = 3,50m; nawierzchnia ECO - kostka F= 63m2
• Droga gminna Przedłużenie Zaułka Rybackiego , dz. ew. nr 296;395;348
Długość L= 130,0m; szerokość S = 3,0m - 4,0m; nawierzchnia ECO - kostka F=
421m2

2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień CPV):

45233220-7

3. W ramach zamówienia wykonane zostaną następujące rodzaje robót:
- roboty budowlane zgodnie z załącznikiem nr 8
- roboty pomocnicze, przygotowawcze i porządkowe oraz naprawa ewentualnych uszkodzeń,
- zagospodarowanie terenu, w tym uporządkowanie,
- przeprowadzenie wymaganych prób, badań i sprawdzeń
- przygotowanie dokumentów wymaganych przepisami prawa związanych z oddaniem obiektu do użytku,
- wykonanie i montaż tablicy promocyjnej w ramach promocji projektu w zakresie zadania realizowanego ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Tablice jednostronne o wymiarach 180 x 120 cm wykonane zgodnie z wymaganiami wynikającymi z § 10 załącznika do uchwały nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021 w spawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wzór tablicy informacyjnej określony został w załączniku nr 1 do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. poz. 953), dostępnym na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/premier/dzialania-informacyjne;
https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-osma/#c28882
- współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego i Zamawiającym
- uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych uzgodnień, decyzji, zezwoleń związanych z realizacją i oddaniem przedmiotu zamówienia do użytku w tym zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych oraz uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie/zgłoszenie zakończenia robót,

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 8 do SWZ). Zamawiający zastrzega, że załączone przedmiary stanowią element pomocniczy do przygotowania oferty. Tym samym zamawiający wymaga skalkulowania i ujęcia w ofercie wszystkich elementów i robót do osiągnięcia zakresu określonego w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3897105,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5433225,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3897105,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arman Roboty Ziemne c.c

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 081038212

7.3.3) Ulica: Kadłubia 42A

7.3.4) Miejscowość: Kadłubia

7.3.5) Kod pocztowy: 68-200

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Jasta Plus sp. z o.o. sp.k. - roboty ziemne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3897105,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane