Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: "Modernizacja alejek w Parku Arkadia”

Miasto Stołeczne Warszawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00422386
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00422386/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-19 16:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfea3eb5-05f9-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
5213748392
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00422386 z dnia 2024-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: "Modernizacja alejek w Parku Arkadia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365421948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Hożej 13A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-528

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zzw.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zzw.waw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfea3eb5-05f9-11ef-b81b-aebd110f5279

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: "Modernizacja alejek w Parku Arkadia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfea3eb5-05f9-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422386

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044595/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją budżetu obywatelskiego pn. Modernizacja alejek w Parku Arkadia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306341

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 49/TP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową oraz budową w parku Arkadia znajdującego się między ulicami: Puławską, Żywnego, Piaseczyńską, Idzikowskiego w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dz. ew. nr 5/5; 8 z obrębu 1-02-18).
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Programie funkcjonalno użytkowym, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) w zw. z art. 266 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja alejek w Parku Arkadia”, do dnia otwarcia ofert, tj. 25.06.2024 r., do godz. 11:30 wpłynęły 4 oferty. W wyniku badania i oceny ofert Zamawiający odrzucił następujące oferty:
1. Ofertę nr 2 – Wykonawcy: Q-REKBUD Sp .z o.o., ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa;
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10) ustawy Pzp.,
2. Oferta nr 3 Wykonawcy: SORTED Sp. z o.o., Chyliczki, ul. Wschodnia 27B, 05-500 Piaseczno;
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10) ustawy Pzp.
3. Oferta Nr 4 Wykonawcy: Firma Ogrodnicza Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Marzena Szklarzewska, Stara Iwiczna, ul. Słoneczna 95, 05-500 Piaseczno;
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający odrzuca ofertą na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10) ustawy Pzp.
Zamawiający w wyniku badania i oceny ofert, pozostałej ofercie przyznał następującą punktację: (Ze względu na ograniczoną liczbę znaków możliwych do wpisania w komórce pełna punktacja przyznana ofertom znajduje się w
zawiadomieniu o unieważnieniu postępowania)
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił informację o kwocie, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 3 692 483,42 zł. Mając na względzie, że cena oferty najwyżej ocenionej przez Zamawiającego, znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zaś Zamawiający nie może zwiększyć ww. kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, stwierdzić należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, o której mowa w art. 255 pkt. 3 w zw. z art. 266 ustawy Pzp.
2024-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane