Usługa prowadzenia warsztatów i zajęć dla uczestników projektu pn. „Wsparcie Działalności 3 Placówek Wsparcia Dziennego w Gminie Małogoszcz”
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Małogoszczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00422387
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-19 16:15
- Lokalizacja
- Małogoszcz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6561830446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi szkolenia w dziedzinie zdrowiaUsługi taneczne oraz przedstawienia artystyczneUsługi w zakresie sportuUsługi szkolnictwa średniegoUsługi doradztwa
Wykonawcy
12 przyznanych
WECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
69 000 PLNAWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota SkrobarczykCzęstochowa, PL
56 448 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
69 000 PLNCentrum Szkoleń Anna LubienieckaKielce, PL
60 480 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
69 000 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
69 000 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
25 000 PLNBarbara TomalskaKielce, PL
13 680 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
25 000 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
43 000 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
25 000 PLNFundacja Promocji i Rozwoju Sportu Proland-SportKraków, PL
19 578 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.