Modernizacja pomieszczeń zaplecza technicznego w zakresie budowlanym i instalacyjnym w budynku Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00422394
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00422394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-19 16:36
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77e7460e-1a61-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 5860024250
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00422394 z dnia 2024-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń zaplecza technicznego w zakresie budowlanym i instalacyjnym w budynku Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283386
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-372
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzyczny.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.muzyczny.org/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tmgdynia.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń zaplecza technicznego w zakresie budowlanym i instalacyjnym w budynku Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77e7460e-1a61-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064681/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja pomieszczeń zaplecza technicznego w zakresie budowlanym i instalacyjnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344125
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/PN/TE/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres prac w ramach przedmiotu przedmiot zamówienia obejmuje modernizację pomieszczeń biurowych, toalety dla niepełnosprawnych oraz wykonania pochylni przy wejściu do sali kameralnej
2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia:
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, 81 - 372 Gdynia ul. Pl. Grunwaldzki 1
3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna:
1) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Załącznik nr 3 do SWZ
2) Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 2 do SWZ, obejmująca:
a) Projekt Wykonawczy Modernizacji pomieszczeń biurowych i toalety dla niepełnosprawnych, oraz wykonania pochylni przy wejściu do sali kameralnej w teatrze muzycznym w Gdyni - Architektura
b) Projekt Wykonawczy Modernizacji pomieszczeń biurowych i toalety dla niepełnosprawnych, oraz wykonania pochylni przy wejściu do sali kameralnej w teatrze muzycznym w Gdyni – branża konstrukcyjna
c) Projekt Wykonawczy Modernizacji pomieszczeń biurowych i toalety dla niepełnosprawnych, oraz wykonania pochylni przy wejściu do sali kameralnej w teatrze muzycznym w Gdyni - branża sanitarna
d) Projekt Techniczny - Branża elektryczna
3) Przedmiary robót – Załącznik nr 4 do SWZ
UWAGA!
Przedmiary robót mają wyłącznie charakter pomocniczy. W niniejszym postępowaniu wynagrodzenie ma charakter ryczałtowy. W związku z tym Wykonawca Wykonawca jest zobowiązany przygotować ofertę na podstawie opisu przedmiotu zamówienia zawartego w SWZ, dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, stanowiących załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442100-8 - Roboty malarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282285 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282285 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa Sanicom Marcin Olszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841494368
7.3.3) Ulica: Słoneczna 5
7.3.4) Miejscowość: Lniska
7.3.5) Kod pocztowy: 83-330
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282285 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |