Wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00422477
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00422477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-20 08:09
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b897f2d4-1dd5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 9441174188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00422477 z dnia 2024-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000846783
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Praska 64
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosw3@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sosw3.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b897f2d4-1dd5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b897f2d4-1dd5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00341803/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 remont sali gimnastcznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/RS/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące roboty:
Remont sali gimnastycznej, w tym:
1) prace demontażowe
2) roboty dylatacyjne
3) roboty malarskie
4) wymiana stolarki aluminiowej
5) roboty podłogowe i parkieciarskie
6) izolacja pozioma murów
7) wywóz gruzu
Szczegółowy zakres i ilości robót ujęto w przedmiarze robót – załącznik nr 6 do SWZ, oraz w załączniku nr 6a do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191942,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191942,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191942,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOLEXBUD Spółka Cywilna, Janusz Marian Kwiecień, Wiesław Kurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350784039
7.3.3) Ulica: ul. Ks. Kazimierza Siemaszki 62/5
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-207
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191942,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Informacja dodatkowa dot. okresu realizacji umowy: 40 dni kalendarzowych, licząc od dnia przekazania terenu budowy.Zamówienie zostało udzielone: Januszowi Kwietniowi, prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Janusz Kwiecień EKOLEXBUD, ul. Ks. Kazimierza Siemaszki 62/5, 31-207 Kraków,
Wiesławowi Kurkowi, prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą WIESŁAW KUREK EKOLEXBUD, ul. Ks. Kazimierza Siemaszki 62/5, 31-207 Kraków,
prowadzącymi działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod nazwą EKOLEXBUD Spółka Cywilna, Janusz Marian Kwiecień, Wiesław Kurek, ul. Ks. Kazimierza Siemaszki 62/5, 31‑207 Kraków.
| 2024-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |