"Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad jeziorem w miejscowości Wieliczki" w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

Gmina Wieliczki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00423077
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00423077/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-22 11:00
Lokalizacja
Wieliczki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-09b1fb26-2a1a-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
8471612155
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowejRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie różnych nawierzchniWyrównywanie terenu parkówUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

NORDMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWieliczki, PL · lot 0
1 783 963 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00423077 z dnia 2024-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad jeziorem w miejscowości Wieliczki" w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieliczki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 53

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczki

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-404

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wieliczki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wieliczki.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wieliczki/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


administracja samorządowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad jeziorem w miejscowości Wieliczki" w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09b1fb26-2a1a-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423077

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003186/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad jeziorem w Wieliczkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369293

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: G.II.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Inwestycja realizowana będzie w miejscowości Wieliczki, na terenie położonym w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Olecko Małe, na działkach ozn. nr geodezyjnymi: 46, 199, 307.
W ramach przedsięwzięcia przewiduje się wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem terenu poprzez wykonanie: nawierzchni trawiastej, piaszczystej, przebudowę istniejących ciągów komunikacyjnych o nawierzchni żwirowej, rozmieszczenie elementów małej architektury, wykonanie tarasu drewnianego, boiska do piłki siatkowej, wykonanie nasadzeń roślinności oraz montaż oświetlenia solarnego. Dodatkowo przewiduje się wykonanie linii kablowej nN 0,4 kV oświetlenia ulicznego i ścieżek dla pieszych z oprawami LED.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej dołączonej do postępowania (projektowej, opisach i specyfikacjach technicznych, rysunkach, projektach zagospodarowania), pomocniczo w przedmiarze robót oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45236250-7 - Wyrównywanie terenu parków

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1783963,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2117076,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1783963,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NORDMAN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 847-161-75-14

7.3.3) Ulica: Letniskowa

7.3.4) Miejscowość: Wieliczki

7.3.5) Kod pocztowy: 19-404

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1783963,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane