Remont pomieszczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Kartuzach - SEGMENT 2

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W KARTUZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00423174
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00423174/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-22 11:24
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5059cead-2d6e-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
191575092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwiTynkowanieRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00423174 z dnia 2024-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Kartuzach - SEGMENT 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W KARTUZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191575092

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: osiedle gen. Józefa Wybickiego 33

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zso2.kartuzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zso2.kartuzy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/941681

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Kartuzach - SEGMENT 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5059cead-2d6e-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423174

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00372176

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 401242,69 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 141679,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu robót remontowych pomieszczeń Segmentu nr 2 Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2
w Kartuzach, zlokalizowanego na Osiedlu Wybickiego 33.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
1) Demontaż istniejącego oświetlenia i osprzętu elektrycznego;
2) Wykucie istniejącej instalacji;
3) Demontaż istniejących drzwi;
4) Demontaż nowych drzwi i prace naprawcze wokół ościeżnicy;
5) Prace przygotowawcze do malowania i montażu wykładziny winylowej na ścianie
6) Montaż wykładziny winylowej na ścianach wraz z listwami i narożnikami ochronnymi;
7) Roboty malarskie ścian i sufitów;
8) Demontaż obudów grzejników i montaż nowych osłon;
9) Wymiana opraw oświetleniowych i osprzętu elektrycznego (łączniki oświetlenia oraz gniazdka wtykowe);
10) Wykonanie zabudów z płyt g-k instalacji w tym c.o. i pionów kanalizacyjnych;
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w dokumentacji technicznej (uproszczona dokumentacja techniczna, STWIORB oraz przedmiar robót) stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 11.07.2024 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty, złożonej przez Wykonawcę Zakład Remontowo-Budowlany "Krasbud" Ryszard Krause z siedzibą przy ul. Polnej 27c w Smętowie Chmieleńskim (83 – 300).
W odpowiedzi na zaproszenie do zawarcia umowy, Wykonawca w dniu 18.07.2024 r. złożył oświadczenie, że w związku z niedoszacowaniem robót objętych przedmiotem niniejszego zamówienia, odstępuje od podpisania umowy.
Z uwagi na brak innych ofert w przedmiotowym postępowaniu, Zamawiający zmuszony jest do unieważnienia postępowania.
2024-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane