OBO 2024: Pieszy też człowiek Remont chodnika położonego przy ul. Sienkiewicza oraz ul. Kolejowej w Olsztynie

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00423235
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00423235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-22 11:38
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c3deffd-24b9-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
7393851186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gleby

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00423235 z dnia 2024-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
OBO 2024: Pieszy też człowiek Remont chodnika położonego przy ul. Sienkiewicza oraz ul. Kolejowej w Olsztynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OBO 2024: Pieszy też człowiek Remont chodnika położonego przy ul. Sienkiewicza oraz ul. Kolejowej w Olsztynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c3deffd-24b9-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094330/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 OBO 2024: Pieszy też człowiek - Zatorze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357029

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.38.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont chodnika w ciągu ul. Sienkiewicza oraz ul. Kolejowej w Olsztynie.
Zakres robot obejmuje:
─ rozbiórkę istniejącej nawierzchni chodnika z płytek betonowych,
─ rozbiórkę krawężników betonowych,
─ wykonanie koryta pod konstrukcję chodnika na głębokości około 30 - 35 cm,
─ profilowanie i zagęszczenie podłoża gruntowego,
─ ustawienie krawężników kamiennych oraz betonowych 15x30 cm na ławie betonowej z oporem,
─ ustawienie obrzeży betonowych 8x30 cm,
─ ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie o grubości 18 - 20 cm,
─ ułożenie nawierzchni chodnika z betonowych płytek o wym. 35x35 gr. 5 cm,
─ ułożenie nawierzchni wjazdów z kostki betonowej wibroprasowanej grafitowej, gr. 8 cm,
─ ułożenie nawierzchni z płytek wskaźnikowych żółtych oraz prowadzących białych.
Realizację projektu podzielono na etapy:
ETAP 1: Zamówienie podstawowe:
Remont chodnika na wysokości budynków nr 2, 2a, 4, 4a, 6 ul. Sienkiewicza o długości ok. 87 mb i szerokości 2,8 m wraz z ustawieniem obrzeży betonowych i krawężników kamiennych oraz remont chodnika przy ul. Kolejowej o długości ok. 100 mb i szerokości 2,1 m wraz z ustawieniem obrzeży i krawężników betonowych.
ETAP 2 – prawo opcji:
Remont wjazdów przy ul. Sienkiewicza 6-6a oraz ul. Kolejowej oraz remont chodnika oraz wjazdu na wysokości budynków nr 10 ul. Sienkiewicza o długości ok. 40 mb i szerokości 2,8 m wraz z ustawieniem obrzeży i krawężników kamiennych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ (dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332746,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393353,04 PLN

2024-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane