Wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy zewnętrznego szybu windy osobowej w budynkach przy ul. Borkowskiej 27 i ul. Borkowskiej 29 w Krakowie.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00423246
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-22 11:40
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneWindy
Wykonawcy
2 przyznane
JADWIGA JABŁOŃSKAGliwice, PL
41 800 PLNJADWIGA JABŁOŃSKAGliwice, PL
41 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.