Zakup i sukcesywne dostawy wody mineralnej dla pracowników Policji garnizonu woj. zachodniopomorskiego i jednostek zamiejscowych KGP

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00423344
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-22 12:01
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8510309692
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wody mineralne

Wykonawcy

4 przyznane

Hurtownia Michał BastekKoszalin, PL
6443,64 PLN
Hurtownia Michał BastekKoszalin, PL
5667,48 PLN
Hurtownia Michał BastekKoszalin, PL
5667,48 PLN
Hurtownia Michał BastekKoszalin, PL
5667,48 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.