Bieżące utrzymanie dróg gminnych w 2024 roku na terenie Gminy Racławice
GMINA RACŁAWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00423613
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00423613/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-22 12:57
- Lokalizacja
- Racławice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9cc75ef-39fb-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6591184436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00423613 z dnia 2024-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gminnych w 2024 roku na terenie Gminy Racławice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACŁAWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010613
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 32-222
1.5.2.) Miejscowość: Racławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-222
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413067230
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@raclawice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.raclawice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/raclawice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg gminnych w 2024 roku na terenie Gminy Racławice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9cc75ef-39fb-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423613
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00112976/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Bieżące utrzymanie dróg gminnych w 2024 roku na terenie Gminy Racławice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398198
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.24.10
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 158823,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w generalnym wykonawstwie, zgodnie ze sztuką budowlaną, Polskimi Normami, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi oraz zasadami bezpieczeństwa dla korzystających z drogi, robót polegających na całorocznym bieżącym utrzymaniu dróg gminnych na terenie Gminy Racławice.
2. Zakres robót objętych zamówieniem
Przedmiotem postępowania jest sukcesywne, wynikające z bieżących potrzeb Zamawiającego utrzymanie dróg gminnych w zakresie podzielonym na 5 zadań takich jak:
L. p Nr SST Rodzaj robót budowlanych
1. D-M. 05.01.14 Równanie drogi gruntowej z zagęszczeniem
2. D–M 06.04.01 Roboty renowacyjne i utrzymaniowe w obrębie rowów przydrożnych – pogłębianie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp, z wywozem nadmiaru gruntu
3. D-M 01.02.01 Mechaniczne karczowanie, krzaki i podszycia średniej gęstości (31-60%)
4. D–M 06.03.01a Ścinanie poboczy mechanicznie, grubości od 10cm, nadkłady podstawowe
5. D-M 02.01.01 Roboty ziemne wykonane koparkami podsiębiernymi na okład urobku z rozplantowaniem.
3. Zakresy szczegółowe robót dla poszczególnych zadań
Zadanie 1
Równanie dróg gruntowych z zagęszczeniem
wyrównanie za pomocą równiarki wybojów, kolein i wgłębień gruntem tego samego rodzaju co pozostała część nawierzchni, pochodzącym ze ścięcia wygrórowań powstałych z materiału wyniesionego z wybojów przez koła pojazdów w czasie suchej pogody oraz z nierównomiernego zagęszczenia jezdni, przy zachowaniu istniejącego profilu poprzecznego i podłużnego drogi
zagęszczenie wyrównanego odcinka drogi walcem samojezdnym ogumionym lub stalowym
Zadanie 2
Roboty renowacyjne i utrzymaniowe w obrębie rowów przydrożnych – pogłębianie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp, z wywozem nadmiaru gruntu
ścięcie trawy i krzewów w obrębie planowanej renowacji rowu
wyznaczenie planowanego zarysu przebiegu rowu w celu uzyskania kształtu trapezowego i zakładanego pochylenia podłużnego
wykonanie robót ziemnych wg wskazanego zarysu z odwozem gruntu do miejsca utylizacji
Zadanie 3
Mechaniczne karczowanie, krzaki i podszycia średniej gęstości (31-60%)
usunięcie drzew obejmuje wycięcie i wykarczowanie drzew,
wywiezienie pni, karpiny i gałęzi poza teren budowy na wskazane miejsce,
zasypanie dołów oraz ewentualne spalenie na miejscu pozostałości po wykarczowaniu.
Zadanie 4
Ścinanie poboczy mechanicznie, grubości od 10cm, nadkłady podstawowe
Zadanie 5
Roboty ziemne wykonane koparkami podsiębiernymi na okład urobku z rozplantowaniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
4. Zgodnie z art. 225 pkt 3 ustawy w dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174660,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289077,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |