Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Zarszyn oraz przebudowa budynku Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej
Gmina Zarszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00423761
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00423761/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-22 13:25
- Lokalizacja
- Zarszyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac91e42a-2966-11ef-b091-ce35ef079555
- Identyfikator
- 6871788454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynienInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne elektryczneSłoneczne moduły fotoelektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
10 531 341,43 PLNALFRED SZMYDStróże Małe 32, PL · lot 1
751 121,83 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00423761 z dnia 2024-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Zarszyn oraz przebudowa budynku Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zarszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 74
1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zarszyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Zarszyn oraz przebudowa budynku Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac91e42a-2966-11ef-b091-ce35ef079555
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423761
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027671/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Zarszyn oraz przebudowa budynku Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365299
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDG.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Zarszyn, w zakresie:A. Drogi położone w miejscowości Bażanówka
1. Przebudowa drogi gminnej Nr 148000R dz. nr ewid. 77 - dł. 210 m
2. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 911 - dł. 70 m
3. Przebudowa ul. Malinowej dz. nr ewid. 615, 620, 235 - dł. 736,22 m
4. Przebudowa drogi gminnej Nr 148009R dz. nr ewid. 456/1 i 456/2 - dł. 150 m
5. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 500 i 503 - dł. 153 m
6. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 823 i 825, ul. Batalionów Ch. - dł. 123 m
B. Drogi położone w miejscowości Długie
7. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 918 dł. 260,45 m
8. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 671 ul. Nowa dł. 155 m
9. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 836/4, 860, 838 i 863 - dł. 200 m
10. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 1190 i 1186, ul. Zagumnie - dł. 346 m
11. Przebudowa drogi gminnej nr 148219R ul. Graniczna - dł. 204 m
12. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 1124 ul. Graniczna - dł. 63 m
13. Przebudowa drogi gminnej nr 148200R dz. nr ewid. 914 ul. Sanocka - dł. 250 m
C. Drogi położone w miejscowości Jaćmierz
14. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 48 - dł. 148,48 m
15. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 490 - dł. 111,75 m
D. Drogi położone w miejscowości Nowosielce
16. Przebudowa drogi gminnej nr 148602R ul. Modrzewiowa - dł. 236,60 m
17. Przebudowa drogi wewnętrz. dz. nr ewid. 1090 ul. Modrzewiowa - dł. 124 m
18. Przebudowa drogi gminnej nr 148607R dz. nr ewid. 876 ul. Lipowa - dł. 374 m
19. Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Tartacznej dz. nr ewid. 820 i 833 - dł. 404 m
E. Drogi położone w miejscowości Pastwiska
20. Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Ogrodowa – dł. 182,40 m
F. Drogi położone w miejscowości Pielnia
21. Przebudowa drogi gminnej Nr 149003R dz. nr ewid. 912/1, 912/2, oraz drogi wew. dz. nr ewid. 913 - dł. 414,4 m
22. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 564/13 i 564/17 ul. Podgórska - dł. 183 m
23. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 917 i 914, Dz. 917 – dł. 96,40 m, Dz. 914 – dł. 154,80 m
24. Przebudowa drogi wew. dz. nr ewid. 928 - dł. 112 m
25. Przebudowa drogi wew. dz. nr ewid. 930 - dł. 144,50 m
26. Przebudowa drogi wew. dz. nr ewid. 167/2 ul. M. Skałki - dł. 128 m
27. Przebudowa drogi wew. dz. nr ewid. 973 ul. Graniczna - dł. 75 m
G. Drogi położone w miejscowości Posada Jaćmierska
28. Przebudowa drogi gminnej Nr 117649R ul. Dworska - dł. 617,35 m
29. Przebudowa drogi gminnej Nr 117605R ul. Parkowa - dł. 300,0 m
30. Przebudowa dróg gminnych nr 149209R i 117603R dz. nr ewid. 1459, 1806 i 1622, ul. Stachowicza- dł. 47 m
H. Drogi położone w miejscowości Posada Zarszyńska/Zarszyn
31. Przebudowa drogi wew. dz. nr ewid. 8 ul. Chmielna - dł. 138 m
32. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 1472/2 ul. Chmielna – dł. 20 m
I. Drogi położone w miejscowości Zarszyn
33. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 1236 ul. Wiejska - dł. 92 m
34. Przebudowa drogi gminnej Nr 149600R ul. Zielna - dł. 440 m
35. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 2023 ul. Bieszczadzka - dł. 172 m
36. Przebudowa drogi wew. dz. nr ewid. 894 ul. Bieszczadzka - dł. 30 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 8636060,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Przebudowa budynku Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej, w zakresie:1. Wymiana okien
2. Remont i docieplenie kominów.
3. Przebudowa i przedłużenie okapów,
4. Docieplenie ścian zewnętrznych, ścian fundamentowych i stropu,
5. Montaż ogniw fotowoltaicznych o mocy 10kW
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.5.) Wartość części: 765859,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10531341,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10531341,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10531341,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 5210421928
7.3.3) Ulica: Parzniewska 10
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10531341,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 751121,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 872127,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 751121,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALFRED SZMYD STALFRED FIRMA BUDOWLANO-TRANSPORTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 6870011410
7.3.3) Ulica: Stróże Małe 32
7.3.4) Miejscowość: Sanok
7.3.5) Kod pocztowy: 38-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 751121,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |