Dostawa radiofarmaceutyków do badań scyntygraficznych i terapii
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00423804
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-22 13:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9521789325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Wykonawcy
5 przyznanych
NARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
240 084 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
28 404 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
10 260 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
40 625,28 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
40 625,28 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.