Rozbudowa schroniska dla zwierząt na działce o numerze geodezyjnym 11/2 położonej w miejscowości Tomaryny, gm. Gietrzwałd
WARMIŃSKI ZWIĄZEK GMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00424099
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00424099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-22 14:24
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fa0d87a-24b3-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 7392845255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00424099 z dnia 2024-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa schroniska dla zwierząt na działce o numerze geodezyjnym 11/2 położonej w miejscowości Tomaryny, gm. Gietrzwałd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: WARMIŃSKI ZWIĄZEK GMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510657627
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac gen. Józefa Bema 5
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-516
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 527 71 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzgbema5@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.warminskizwiazekgmin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-gietrzwald.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa schroniska dla zwierząt na działce o numerze geodezyjnym 11/2 położonej w miejscowości Tomaryny, gm. Gietrzwałd2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fa0d87a-24b3-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357079
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1807118,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania:
Rozbudowa schroniska dla zwierząt na działce o numerze geodezyjnym 11/2 położonej w miejscowości Tomaryny, gm. Gietrzwałd
2. 1) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
rozbudowę schroniska dla zwierząt-psów o dwa pawilony odpowiednio dla 30 i 20 zwierząt wraz z ogrodzeniem terenu i utwardzeniem pod 10 miejsc postojowych.
(Projektuje się w 2 pawilony dla 50 psów wraz dwoma boksami gospodarczymi przy jednym z pawilonów oraz miejsce na kompostownik.)
- wykonanie utwardzenia dojść do pawilonów.
2. Ponadto przy pawilonach przewidziano wybiegi dla psów. Obsługa pawilonów odbywać się będzie z istniejącego budynku gospodarczego i administracyjno-socjalnego.
3. Zakres robót budowlanych i montażowych:
- Demontaż ogrodzenia z siatki wraz ze słupkami stalowymi- dł. około 71,0 mb
- Wykonanie pawilonu dla 30 psów-składający się z 3 modułów powtarzalnych po 10 boksów dla psów
- Wykonanie pawilonu dla 20 psów wraz z częścią gospodarczą-składający się z 1 modułu powtarzalnego po 10 boksów dla psów oraz modułu z częścią gospodarczą i 10 boksami dla psów
- Wykonanie ogrodzenia panelowego wys. 170 cm-dł.464,69 mb
- Wykonanie chodników
- Wykonanie 10 miejsc postojowych na samochody osobowe
- Wykonanie trawiastych wybiegów dla psów
- Rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej
- Rozbudowa instalacji elektrycznej
4. DANE LICZBOWE – powierzchnia zabudowy projektowanego pawilonu o wymiarach 4,54x56,55: 256,73 m2
- powierzchnia zabudowy projektowanego pawilonu o wymiarach 4,54x41,42: 188,04 m2
- powierzchnia użytkowa budynku - 307,26 m2
- powierzchnia całkowita budynku- 292,00 m2
- wysokość budynków-2,94 m
- długość budynku- 56,55 i 41,42 m
- szerokość budynku-4,54 m
- liczba kondygnacji-I
- kubatura projektowanego pawilonu o wymiarach 4,54x56,55: 636,75 m3
- kubatura projektowanego pawilonu o wymiarach 4,54x41,42: 466,38 m3
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ.
Zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa wykonana przez:
Pracownia projektowa architekta Dariusza Dunajskiego
adres: 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 13/15 lok. 2a,
Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z załączonym do SWZ pozwoleniem na budowę.
Zamawiający załączył pomocnicze przedmiary.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223600-2 - Roboty budowlane w zakresie psiarni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2084608,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2084608,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2084608,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ANDRZEJ SULIŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 739-010-37-04
7.3.4) Miejscowość: RAMSOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 11-010
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2084608,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |