Modernizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w gminie Chełmno
GMINA CHEŁMNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00424140
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00424140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-22 14:35
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ada51b9e-2194-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 8751064832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00424140 z dnia 2024-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w gminie Chełmno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHEŁMNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Chełmno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 566861540
1.5.8.) Numer faksu: 566861540
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gmina-chelmno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chelmno.ug.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ada51b9e-2194-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w gminie Chełmno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ada51b9e-2194-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015186/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w Gminie Chełmno.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348365
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSO.UE.271.2.2024.SP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przedmiotem zamówienia jest ,,Modernizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w gminie Chełmno”,
Projekt polega na przebudowie ciągu pieszo - rowerowego usytuowanego wzdłuż drogi powiatowej nr 1621C Chełmno - Mniszek. Ciąg zlokalizowany jest
w miejscowościach: Nowe Dobra, Górne Wymiary, Kolno.
W ramach inwestycji wykonane zostaną następujące prace:
- przebudowa istniejącego chodnika o długości ok. 0,9 km w miejscowości Nowe Dobra- wymiana nawierzchni z kostki betonowej na asfaltową,
- remont ścieżki rowerowej o długości ok. 3,7 km w Nowych Dobrach, Górnych Wymiarach i Kolnie w zakresie wykonania nowej nawierzchni z asfaltu, przebudowy odwodnienia oraz zjazdów do posesji,
- wykonane zostaną elementy bezpieczeństwa takie jak np. bariery ochronne.
Przedsięwzięcie oddziałuje bezpośrednio i pośrednio na wieś, w której funkcjonował PGR.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Nowe Dobra, w której działał zlikwidowany PGR oraz wsiach sąsiednich bezpośrednio oddziałujących na nią.
Inwestycja przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców wsi, w tym Nowych Dóbr w szczególności pieszych i rowerzystów, a nade wszytko dzieci
i młodzieży. Usprawni komunikację. Zwiększy atrakcyjność inwestycyjną Gminy,
w tym wsi Nowe Dobra. Poprawi jakość środowiska na terenie Gminy – ograniczenie emisji CO2.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
robót przygotowawczych,
robót ziemnych,
odwodnienia korpusu drogowego,
podbudowy,
nawierzchni,
robót wykończeniowych,
oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
elementy ulic,
inne roboty:
o ustawienie wiat
o ustawienie koszy ulicznych na odpadki.
UWAGA:
Wykonawca na własny koszt przygotuje inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.
Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wykonania odcinka próbnego.
Przeszklenie wiaty z poliwęglanu komorowego lub litego, wiata powinna mieć zamontowany rozkład jazdy A4, kosz na śmieci oraz gablotę o wymiarach 120x80x3).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1895792,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1950981,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1895792,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Unitrak Sp z.o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881788308
7.3.3) Ulica: Strażacka 4
7.3.4) Miejscowość: Kielno
7.3.5) Kod pocztowy: 84-208
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1895792,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-178.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |