“Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych na potrzeby żywienia zbiorowego do stołówki szkolnej w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej” 2024/2025

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WYSOKIEJ GŁOGOWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00424175
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-22 14:43
Lokalizacja
Wysoka Głogowska, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8133214230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produktyRóżne produkty spożywczeProdukty mleczarskiePosiłki gotoweMięsoDróbWieprzowinaWędlinyRyby mrożoneZiemniaki, krojone lub w plastrach oraz pozostałe ziemniaki mrożoneWarzywa mrożoneProdukty głęboko mrożonePieczywoWyroby ciastkarskie

Wykonawcy

7 przyznanych

MAREK GANCARZStobierna 273, PL
62 626,9 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
91 466,32 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
50 455,09 PLN
PIOTR KUSZChmielnik 332, PL
36 375 PLN
MIĘS-POL PS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
49 888,65 PLN
'JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA SPÓŁKA JAWNAKrosno, PL
25 007,59 PLN
DANUTA LACHTARAPrzewrotne, PL
25 007,59 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.