Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy nowego budynku Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie

Powiat Nyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00184557
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00184557/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-10 09:08
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31d33494-a7fc-4f95-b4f8-95099892e2aa
Identyfikator
7532132088
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i podobneDoradcze usługi architektoniczneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania systemów grzewczychUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania fundamentówUsługi projektowania konstrukcji nośnychGeotechniczne usługi inżynieryjneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

PRACOWNIA PROJEKTOWA "PIK" S.C., PINDUR MACIEJ, PINDUR ANNAŻory, PL · lot 0
289 542 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00184557 z dnia 2025-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy nowego budynku Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nyski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Nysie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412579

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 33

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.nysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.spnysa.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-nysa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy nowego budynku Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31d33494-a7fc-4f95-b4f8-95099892e2aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00184557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029759/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Budowa Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121328

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.2.4.2025.KM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy nowego budynku Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie w ramach zadania inwestycyjnego pn: Budowa Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych”.

Zakres prac:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wymaganej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, wraz z uzyskaniem wszelkich opinii i uzgodnień i uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę dla budowy nowego budynku Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie, realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn: "Budowa Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych”.
Szczegółowy opis przedmiotu stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71210000-3 - Doradcze usługi architektoniczne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów

71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289542,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490155,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289542,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRACOWNIA PROJEKTOWA PIK S. C. ANNA I MACIEJ PINDUROWIE, ul. Szeroka 24, 44-240, Żory

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ANNA PINDUR, 44-240

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6510004336

7.3.3) Ulica: ,ul. Szeroka 24

7.3.4) Miejscowość: Żory

7.3.5) Kod pocztowy: 44-240

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289542,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2025-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi