Modernizacja budynków użyteczności publicznej z zagospodarowaniem terenów wokół oraz budowa i modernizacja obiektów sportowo-rekreacyjnych

Gmina Stryszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00424629
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00424629/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-23 08:15
Lokalizacja
Stryszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3175700c-1386-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
5511690907
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty murarskieInstalowanie ścianek działowychInstalowanie drzwiTynkowanieKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejIzolacja cieplnaRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie usuwania gruzuKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie stacji rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ CZARNYSidzina, PL · lot 0
7 081 720,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00424629 z dnia 2024-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków użyteczności publicznej z zagospodarowaniem terenów wokół oraz budowa i modernizacja obiektów sportowo-rekreacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stryszów 149

1.5.2.) Miejscowość: Stryszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-146

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338797412

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stryszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stryszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3175700c-1386-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynków użyteczności publicznej z zagospodarowaniem terenów wokół oraz budowa i modernizacja obiektów sportowo-rekreacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3175700c-1386-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424629

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070356/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja obiektów użyteczności publicznej z zagospodarowaniem terenów wokół oraz budowa i modernizacja obiektów sportowo-rekreacyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00330872

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Modernizacja budynków użyteczności publicznej z zagospodarowaniem terenów wokół oraz budowa i modernizacja obiektów sportowo- rekreacyjnych, obejmującego następujący zakres robót:
- roboty przygotowawcze,
- rozbiórkę istniejących ścianek działowych,
- rozbiórkę istniejących posadzek,
- rozebranie okładzin z płytek,
- demontaż umywalek, mis ustępowych, baterii umywalkowych itp.,
- roboty w zakresie białego montażu,
- montaż nowych posadzek,
- montaż glazury,
- wykonanie instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, wentylacyjnej, CO,
- wykonanie tynków wewnętrznych cementowo- wapiennych,
- wymianę wewnętrznej i zewnętrznej stolarki drzwiowej,
- wymianę parapetów wewnętrznych,
- roboty malarskie wewnątrz budynku,
- wykonanie sufitów podwieszanych,
- wykonanie instalacji elektrycznej wg opracowania branży elektrycznej.
- wykonanie nowego pokrycia dachowego,
- wykonanie nowych obróbek blacharskich dachu i kominów,
- demontaż starych okien dachowych i montaż nowych okien dachowych,
- montaż grzejników,
- budowa wieży widokowej,
- wykonanie konstrukcji stalowych,
- wykonanie posadzek przemysłowych,
- wykonanie wzmocnienia fundamentów,
- wykonanie prace malarskich.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45262522-6 - Roboty murarskie

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7081720,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7866042,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7081720,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „CZARNY” Tomasz Czarny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon : 120375945

7.3.4) Miejscowość: Sidzina

7.3.5) Kod pocztowy: 34-236

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7081720,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane