"Dostawa produktów żywnościowych do stołówki Gminnego Przedszkola nr 2 w Trzebnicy w 2024 r. etap 2"

ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00424750
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-23 08:53
Lokalizacja
Trzebnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9151566112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbŚwieży dróbRóżne produkty spożywczeMakaron niegotowanyWarzywa przetworzoneOwoce, warzywa i podobne produktyWarzywa mrożoneRyby mrożoneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneOwoce suszoneJajaRyby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzone

Wykonawcy

6 przyznanych

MARIAN SOPINKAWrocław, PL
52 423,71 PLN
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO E.M.K.SMOLAREK SPÓŁKA JAWNAKościan, PL
63 443,1 PLN
PAWEŁ KACZANŁaszczyn, PL
38 865,37 PLN
MARIAN SOPINKAWrocław, PL
43 018,5 PLN
AUGUSTO-SOPEL JABŁOŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAKalisz, PL
30 901,6 PLN
PAWEŁ KACZANŁaszczyn, PL
38 865,37 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.