Budowa drogi gminnej do strefy aktywności gospodarczej w miejscowości Morzychna

GMINA DĄBROWA TARNOWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00424850
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00424850/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-23 09:18
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92325764-2f01-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
8711771055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00424850 z dnia 2024-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej do strefy aktywności gospodarczej w miejscowości Morzychna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA TARNOWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 34

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dabrowatar.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowatar.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92325764-2f01-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej do strefy aktywności gospodarczej w miejscowości Morzychna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92325764-2f01-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424850

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036826/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Budowa drogi gminnej do strefy aktywności gospodarczej w miejscowości Morzychna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej do strefy aktywności gospodarczej w miejscowości Morzychna – zgodnie z kosztorysem ofertowym. Wykonanie robót obejmować będzie m. in.:
- Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,

zgodnie z załącznikiem załącznikiem nr 11 -kosztorysem ofertowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na postępowanie prowadzone w formie elektronicznej poprzez Portal e-Zamówienia dla zadania pn.: "Budowa drogi gminnej do strefy aktywności gospodarczej w miejscowości Morzychna" wpłynęły 4 oferty. Cena oferty o najniższej wartości cenowej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. 155 000,00 zł. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255, ust. 3 ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224671,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293557,03 PLN

2024-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane