Modernizacja Pałacu Męcińskich w Działoszynie
POWIAT PAJĘCZAŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00424928
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00424928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-23 09:40
- Lokalizacja
- Pajęczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-177533df-06ec-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 5080013489
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00424928 z dnia 2024-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Pałacu Męcińskich w Działoszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PAJĘCZAŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592298009
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 76
1.5.2.) Miejscowość: Pajęczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-330
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 343113120
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatpajeczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatpajeczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatpajeczno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Pałacu Męcińskich w Działoszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-177533df-06ec-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039818/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja Pałacu Męcińskich w Działoszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00329631
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.272.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja Pałacu Męcińskich w Działoszynie”
w formule zaprojektuj i wybuduj. Obejmuje ono opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz wykonanie robót budowlanych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z art. 103 ust. 2 ustawy Pzp został opisany za pomocą programu funkcjonalno-użytkowego stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.
3. Nazwy i kody zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
a. 71000000-8 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
b. 45000000-7 Roboty budowlane
c. 31527200-8 Oświetlenie zewnętrzne
d. 45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4. Wymagany okres gwarancji na wykonane przedmiotu zamówienia wynosi minimum 36 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych.
5. Na podstawie art. 558 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność wykonawcy z tytułu rękojmi za wady zostaje rozszerzona na okres równy okresowi gwarancji jakości którego długość będzie wynikała z treści oferty.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części:
podział na części groziłby ograniczeniem konkurencji,
podział na części oznaczałby nadmierne koszty dla zamawiającego,
podział na części oznaczałby nadmierne trudności techniczne,
potrzeba skoordynowania działań w przypadku podziału na części zagrażałaby prawidłowej realizacji całości zamówienia.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8. Zamawiający informuje, że złożenie oferty nie musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Zaleca się jednak aby Wykonawcy dokonali wizji lokalnej w miejscu realizacji zamówienia tj. Pałac Męcińskich ul. Zamkowa 22,
98-355 Działoszyn.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1372000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1372000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1372000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Węcławowicz Jacek Tomasz Węcławowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772238124
7.3.3) Ulica: Jerzego Bajana 31
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 34-465
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1372000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |