Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie

Gmina Miejska Kętrzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00425441
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00425441/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-23 11:39
Lokalizacja
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8588450-339f-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
7422051331
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oświetlenie zewnętrzne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00425441 z dnia 2024-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kętrzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743440

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umketrzyn@miastoketrzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastoketrzyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8588450-339f-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8588450-339f-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425441

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041649/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384002

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.ZP.UM.261.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na modernizacji kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie tj.:
1) Wymiana opraw oświetleniowych boiska piłkarskiego:
• Wymiana opraw oświetleniowych w ilości 12 sztuk w technologii LED,
• Oprawy oświetleniowe muszą zapewnić oświetlenie trzeciej klasy wg normy PN-EN 12193:2018 tj. ilość luksów Em[lx] = 75 przy zapewnieniu równomierności U0 = 0,5,
• Oprawy winny być dostosowane do boisk sportowych: odporne na uszkodzenia mechaniczne, posiadać właściwy stopień IP jak dla opraw zewnętrznych,
• Wykonanie stosowanych obliczeń dla dobranych opraw w zakresie spełnienia trzeciej klasy wg normy PN-EN 12193:2018 i przekazanie ich Zamawiającemu,
2) Wymiana opraw oświetleniowych boiska wielofunkcyjnego:
• Wymiana opraw oświetleniowych w ilości 8 sztuk w technologii LED,
• Oprawy oświetleniowe muszą zapewnić oświetlenie trzeciej klasy wg normy PN-EN 12193:2018 tj. ilość luksów Em[lx] =75 przy zapewnieniu równomierności U0 =0,5,
• Oprawy winny być dostosowane do boisk sportowych: odporne na uszkodzenia mechaniczne, posiadać właściwy stopień IP jak dla opraw zewnętrznych,
• Wykonanie stosowanych obliczeń dla dobranych opraw w zakresie spełnienia trzeciej klasy wg normy PN-EN 12193:2018 i przekazanie ich Zamawiającemu,
3) Wymiana siatki piłkochwytów boiska piłkarskiego:
• Wymiana siatki na dwóch krótszych bokach boiska piłkarskiego – szerokość boku boiska piłkarskiego 30 m, wysokość piłkochwytów 6,0 m,
• Siatka z polipropylenu o oczkach 10 x 10 cm, grubość sznura 4 mm,
• Wymiana olinowania piłkochwytów z linki stalowej o grubości 5 mm w osłonie PCV.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2024-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane