Remont oficyny pałacowej w zakresie naprawy elewacji i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy - etap II
Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo Parkowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00425471
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00425471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-23 11:44
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5e8d722-3a28-4295-961e-6ac241b9ebef
- Identyfikator
- 7941102498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00425471 z dnia 2024-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oficyny pałacowej w zakresie naprawy elewacji i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo Parkowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 651428076
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Park 2
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@muzeum.przeworsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.przeworsk.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oficyny pałacowej w zakresie naprawy elewacji i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e8d722-3a28-4295-961e-6ac241b9ebef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00275152/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont oficyny pałacowej w zakresie naprawy elewacji i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417445
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W pierwotnie prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu wszczętym poprzez publikację ogłoszenia: Ogłoszenie nr 2024/BZP 00387845/01 z dnia 2024-06-28, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 15 lipca 2024 r. do godz. 1500 nie złożono żadnej oferty. Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki: art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RP.2711.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont oficyny pałacowej w zakresie naprawy elewacji i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy - etap II
W ramach tego zadania należy wykonać wymianę całej stolarki okiennej i drzwiowej o powierzchni ok. 36 m2 tj. (18 okien i 5 drzwi) z pominięciem już wymienionej w 2022 r w ścianie południowej. Stolarkę okienną należy dobrać na wzór tej zamontowanej w ścianie południowej budynku oficyny. Natomiast stolarkę drzwiową należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną. Należy także wykonać obróbki murarskie przy oknach i drzwiach (szpalety) od wewnątrz i na zewnątrz oraz zamontować parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Szpalety wewnętrzne przy oknach należy pomalować w kolorze ściany w której się znajdują (scalić kolorystycznie ze ścianą).
Wszystkie prace należy przeprowadzić zgodnie z technologią i zakresem opisanym w Przedmiarze robót, Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz z Projektem budowlanym pn. „Konserwacja, remont oraz przebudowa budynku oficyny…” opracowanego przez pracownię projektową F-11 z Krakowa w 2011 r.
Zamawiający informuje jednocześnie, iż zakres wykonywanych robót jest węższy niż ujęty w posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej i obejmuje prace określone w załączonym przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneArt. 255 pkt 8 ustawy Pzp. Zgodnie z wskazanym przepisem Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie faktyczne
Zamawiający wszczął przedmiotowe postępowanie w dniu 17.07.2024 r. poprzez skierowanie zaproszenia do negocjacji w trybie z wolnej ręki w oparciu o przepisy art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.
W pierwotnie prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu wszczętym poprzez publikację ogłoszenia: Ogłoszenie nr 2024/BZP 00387845/01 z dnia 2024-06-28, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 15 lipca 2024 r. do godz. 1500 nie złożono żadnej oferty.
Negocjacje z zaproszonym wykonawcą odbyły się w dniu 19.07.2024 r. Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2024-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |