Wykonanie okresowych przeglądów pogwarancyjnych sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00425482
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-23 11:46
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5512124676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji wózków inwalidzkich
Wykonawcy
69 przyznanych
DIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3609,36 PLNSZYMON ŻUKOpole, PL
1944 PLNSZYMON ŻUKOpole, PL
777,6 PLNSZYMON ŻUKOpole, PL
972 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik, ul. Szczęśliwa 21,Sosnowiec, PL
26 568 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
5616 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
3542,4 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
9936 PLNTADEUSZ BASTAKraków, PL
3600 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik, ul. Szczęśliwa 21,Sosnowiec, PL
5292 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
1296 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik, ul. Szczęśliwa 21,Sosnowiec, PL
7257,6 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2462,4 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
3672 PLNALPINA Maciej MixtackiKonin, PL
4182 PLNFUJIFILM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 960 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
864 PLNTIMKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
35 424 PLNSZYMON ŻUKOpole, PL
4665,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
864 PLNMEDIKOL SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1209,6 PLNMEDIKOL SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
31 536 PLNTMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
39 744 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
432 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
24 084 PLNOXIVENT Grzegorz ŻelezikSosnowiec, PL
4752 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
3628,8 PLNOXIVENT Grzegorz ŻelezikSosnowiec, PL
6868,8 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
2246,4 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
1749,6 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
5184 PLNOXIVENT Grzegorz ŻelezikSosnowiec, PL
3024 PLNJANUSZ PAWELECKatowice, PL
48 686,4 PLNOXIVENT Grzegorz ŻelezikSosnowiec, PL
8812,8 PLNOXIVENT Grzegorz ŻelezikSosnowiec, PL
259,2 PLNEMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL
37 756,8 PLNSZYMON ŻUKOpole, PL
11 750,4 PLNSZYMON ŻUKOpole, PL
2980,8 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
41 742 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
25 704 PLNNEO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Tybunalski, PL
4406,4 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5400 PLNSTERIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanisławów, PL
25 704 PLNFM MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
48 393 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
25 434 PLNBJESKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
13 680,32 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2138,4 PLNSZYMON FRĄCKOWIAKBydgoszcz, PL
11 556 PLNSZYMON ŻUKOpole, PL
734,4 PLNBJESKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
2880 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
15 679,44 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2332,8 PLNWALDEMAR ŻUKOpole, PL
2257,2 PLNOXIVENT Grzegorz Żelezik,Sosnowiec, PL
2808 PLNWALDEMAR ŻUKOpole, PL
6440,04 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1749,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
8964 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
7722 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1360,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
4298,4 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
5529,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3240 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
9612 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
14 426,64 PLNAMS TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
16 027,2 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
216 PLNMEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
37 260 PLNGETINGE POLSKA Sp.zo.o.Warszawa, PL
8328,1 PLNELMED ANNA BŁAŻEJEWSKA-BARAN SPÓŁKA JAWNAWitkowice Nowe, PL
648 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.