Opracowanie dokumentacji technicznej i przebudowa systemu odwodnienia obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej Nr 1704R Wiązownica – Radawa – Wola Mołodycka w km 8+535
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00425523
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00425523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-23 11:55
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af679056-3abb-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7921805529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00425523 z dnia 2024-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji technicznej i przebudowa systemu odwodnienia obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej Nr 1704R Wiązownica – Radawa – Wola Mołodycka w km 8+535
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 17
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdjaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pzdjaroslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji technicznej i przebudowa systemu odwodnienia obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej Nr 1704R Wiązownica – Radawa – Wola Mołodycka w km 8+5352.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af679056-3abb-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036866/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Opracowanie dokumentacji technicznej i przebudowa systemu odwodnienia obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej Nr 1704R Wiązownica - Radawa - Wola Mołodycka w km 8+535
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399921
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.35.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie oraz wykonanie (formuła „zaprojektuj i wybuduj”) robót budowlanych opisanych w Programie funkcjonalno-użytkowym (zwanym dalej „PFU”) przebudowy systemu odwodnienia obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej Nr 1704R Wiązownica-Radawa-Wola Mołodycka w km 8+535 w ramach jednego postępowania zakupowego.
Opracowanie dokumentacji projektowej, wykonanie robót budowlanych i oddanie do użytku przebudowanego systemu odwodnienia obiektu mostowego w ramach niniejszego zamówienia, musi być zrealizowane zgodnie z przepisami ustawy Prawo Budowlane. Wykonanie i oddanie do użytku musi również być zgodne ze wszystkimi aktami prawnymi właściwymi w przedmiocie zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi polskimi normami, wytycznymi oraz zasadami najnowszych rozwiązań technicznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący Załącznik Nr 12 do niniejszej SWZ zawierający opis zakresu robót budowlanych oraz prac projektowych planowanych do wykonania w ramach przedmiotowego zamówienia.
Zamówienie powinno być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Programie funkcjonalno - użytkowym (zwany dalej PFU) stanowiący załącznik nr 12 do SWZ, Projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 11 do SWZ ,niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej w dalszej treści również „SWZ” lub „Specyfikacją , technologią, wiedzą techniczną, sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami w tym przedmiocie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do dnia złożenia ofert tj. 22 lipca 2024r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZP. 271.1.35.2024Postępowanie unieważnione.
| 2024-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |