Modernizacja placówek szkolnych – remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Koczargach Starych

Gmina Stare Babice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00425544
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00425544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-23 12:00
Lokalizacja
Stare Babice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f49ec739-378c-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
1182025548
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweMalowanie budynkówInstalowanie okienParkietOświetlenie sufitowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00425544 z dnia 2024-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placówek szkolnych – remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Koczargach Starych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 32

1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starebabice.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placówek szkolnych – remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Koczargach Starych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f49ec739-378c-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389982

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZiF.271.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 140984,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. prof. Jadwigi Kobendzy w Koczargach Starych przy ul. Akacjowej 12 na terenie gminy Stare Babice.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie m.in. następujących robót budowlanych:
1) montaż wraz z demontażem istniejących okien – 21 szt.;
2) demontaż istniejących drewnianych listew ściennych – ok. 24 mb;
3) montaż standardowych okien o współczynniku Ug=0,5W/m²K o wymiarach 1160x760mm -20szt., 2030x1120mm – 1szt. 6-komorowych o głębokości zabudowy 76mm wraz z klamkami dopasowanymi do koloru stolarki;
4) montaż wraz z demontażem istniejących opraw oświetleniowych – 15 szt;
5) montaż nowych opraw oświetleniowych LED 200W barwa 4000K z wydajnością 120lm/w z katem 120 stopni o wymiarach 1059x130x96mm;
6) mechaniczne cyklinowanie posadzek z deszczułek z rozbiórką cokolików wraz z demontażem listew przypodłogowych oraz z malowaniem linii trzech boisk w tym piłki ręcznej, koszykówki oraz siatkówki;
7) montaż nowych listew przypodłogowych – ok. 150 mb;
8) mechaniczne cyklinowanie posadzki z deszczułek, uzupełnienie ubytków, trzykrotne lakierowanie lakierem przeznaczonym na hale sportowe (lakier matowy lub półmatowy) – ok. 670 m2;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442110-1 - Malowanie budynków

45421132-8 - Instalowanie okien

44112240-2 - Parkiet

31524120-2 - Oświetlenie sufitowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty zostały odrzucone

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Druga oferta została złożona bez formularza oferty, niemożliwa jest zatem do ustalenia cena tej oferty.
2024-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane