Modernizacja kuchni w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Piłsudskiego 73 w Dąbrowie Górniczej

Gmina Dąbrowa Górnicza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00425639
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00425639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-23 12:15
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74acaa10-f6ff-11ee-8d01-6607a228ef1b
Identyfikator
6292462689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE "A.PIASKOWSKI I SPÓŁKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
1 209 243,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00425639 z dnia 2024-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kuchni w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Piłsudskiego 73 w Dąbrowie Górniczej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa Górnicza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255312

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Graniczna 21

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rurgacz@dg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/5823

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dg.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kuchni w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Piłsudskiego 73 w Dąbrowie Górniczej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74acaa10-f6ff-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032019/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja kuchni w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Piłsudskiego 73 w Dąbrowie Górniczej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00279586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.WIR.271.4.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1950000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1. wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji technicznej przedmiaru robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 6 do SWZ w zakresie remontu kuchni i jej wyposażeniem wraz z robotami towarzyszącymi dotyczących :
- wymiany zewnętrznej stolarki okiennej
- wymiany wewnętrznej stolarki drzwiowej
- wymiany instalacji wod-kan; elektrycznej, gazowej, wentylacyjnej, cieplnej
- wykonanie robót ogólnobudowlanych
- wyposażenia kuchni w sprzęt AGD.
1.2. uzyskanie stosownych zezwoleń, uzgodnień i zaświadczeń niezbędnych do wykonania i przekazania przedmiotu umowy Zamawiającemu do eksploatacji a w szczególności:
1.2.1. aktualizacji dokumentacji pod kątem przepisów i wymagań sanitarnych oraz ppoż wraz z uzgodnieniem przez rzeczoznawców do spraw sanitarno-higienicznych i ppoż
1.2.2. uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na budowę dla instalacji gazowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1209243,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1837000,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1209243,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i spółka” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 629 19 08 663

7.3.3) Ulica: Chopina 14

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część zamówienia, których wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom- w zakresie wykonania instalacji sanitarnych, wyposażenie kuchni postępowania
Nazwy Podwykonawców - nie są znane na tym etapie postępowania.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1209243,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wskazana w Sekcji IV pkt 4.3.) wartość zamówienia: 1950000,00 PLN stanowi wartość łączną wraz z zamówieniem podobnym. Wartość przewidywanych zamówień, o których mowa odpowiednio w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy została oszacowana na kwotę 975 000,00 zł.
2024-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane