MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W JELENIEJ GÓRZE
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00425690
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00425690/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-23 12:24
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a2d45f22-2c74-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00425690 z dnia 2024-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W JELENIEJ GÓRZE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 75 46 390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W JELENIEJ GÓRZE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2d45f22-2c74-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425690
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00088502/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja i doposażenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 368542,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu nawierzchni placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze przy ul. Sudeckiej 53 wraz z dostawą i montażem urządzeń zabawowych (doposażenie istniejącego placu zabaw),
a także zagospodarowanie terenu (w tym mała architektura).
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: "Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze”.
Planowana inwestycja realizowana będzie na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze przy ul. Sudeckiej 53, działka 247/4, obręb 0033, AM-6.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1. Wykonanie nawierzchni bezpiecznej wylewanej poliuretanowej EPDM
2. Dostawę i montaż urządzeń:
1) huśtawka metalowa podwójna – 1 szt.,
2) zestaw zabawowy z dwoma wieżami zadaszonymi z długim ślizgiem i mostkiem ruchomym – 1 szt.,
3) obrotowa platforma – 1 szt.,
4) huśtawka do bujania na stojąco – 1 szt.,
5) huśtawka wagowa czteroosobowa – 1 szt.,
6) bujak wieloosobowy – 1 szt.,
7) bujak kogut – 1 szt.,
8) bujak hulajnoga – 1 szt.
3. Zagospodarowanie terenu, w tym mała architektura:
1) renowacja trawnika,
2) ławka parkowa bez oparcia – 4 szt.,
3) kosz na śmieci – 3 szt.,
4) tablica z regulaminem – 1 szt.
Tablica regulaminowa o wymiarach ok. 40 x 60 cm, montowana na słupie stalowym w sposób trwale związany z gruntem zapewniający bezpieczeństwo osób postronnych. Treść regulaminu oraz miejsce posadowienia tablicy Zamawiający ustali z Wykonawcą w trakcie realizacji zamówienia.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym w załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6 u.p.z.p, gdyż postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335589,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438900,00 PLN
| 2024-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |