„Budowa kanalizacji w Nikielkowie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład z podziałem na zadania”
GMINA BARCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00425984
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00425984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-23 13:21
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fadaa17-3928-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7393844890
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00425984 z dnia 2024-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa kanalizacji w Nikielkowie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład z podziałem na zadania”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Barczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/barczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa kanalizacji w Nikielkowie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład z podziałem na zadania”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fadaa17-3928-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047185/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa kanalizacji w Nikielkowie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394686
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji w Nikielkowie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład z podziałem na zadania.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Zadanie nr 1 - „Budowa kanalizacji ul. Parkowej i ul. Świerkowej w Nikielkowie”.
2) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na:
Przebudowie ul. Świerkowej i Parkowej w Nikielkowie na działkach nr 18, 35, 51 obręb 0019 Nikielkowo gminna Barczewo. W ramach inwestycji wchodzą prace budowlane - budowa kanalizacji sanitarnej.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w projektach technicznych, budowlano-wykonawczych branży kanalizacji sanitarnej pn: „Przebudowy ul. Świerkowej i Parkowej w Nikielkowie” zatwierdzonym zaświadczeniem znak BI-II.6743.4.31.2021.AM23 wraz z załącznikami specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR) oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia wraz z ewentualnymi zmianami dokonanymi na etapie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Załączone przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy i nie stanowią podstawy do kalkulacji ceny oferty przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 439024,39 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji w Nikielkowie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład z podziałem na zadania.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Zadanie nr 2 – „Budowa kanalizacji ul. Warmińskiej i ul. Mazowieckiej w Nikielkowie”
2) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na: Budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowości Nikielkowo na działkach nr 163/2; 149/11; 1`49/41; 145; 146; 140; 164/54; 139/16; 149/2; 149/3; 149/4; 149/5; 149/6; 149/7; 149/13; 149/19; 149/21; 149/22; 149/34; 164/1; 164/55. obręb Nikielkowo gminna Barczewo
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w projektach budowlanych pn: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Nikielkowo” zatwierdzonym pozwoleniem na budowę nr Bwo/131/2016 z dnia 12.12.2016r. i aktualizacji projektu wykonawczego „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Nikielkowo przy ul. Warmińskiej i ul. Mazowieckiej w Nikielkowie gm. Barczewo” ze stycznia 2024r. z przystosowaniem obiektów do rzędnych istniejącej drogi gruntowej, oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR) oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia wraz z ewentualnymi zmianami dokonanymi na etapie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Załączone przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy i nie stanowią podstawy do kalkulacji ceny oferty przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 861788,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 18.07.2024 r. nastąpiło otwarcie ofert. W wyznaczonym przez zamawiającego terminie wpłynęło sześć ofert, których ceny przewyższały zabezpieczone środki.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 18.07.2024 r. nastąpiło otwarcie ofert. W wyznaczonym przez zamawiającego terminie wpłynęło sześć ofert, których ceny przewyższały zabezpieczone środki.
| 2024-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |