PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ W LEŚNICTWIE DĘBY

NADLEŚNICTWO GÓROWO IŁAWECKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00426230
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00426230/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-23 14:10
Lokalizacja
Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39e1ece3-2ecf-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
7430006061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty na placu budowyUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kopania rowówInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ŻWIR-WIK M. RODAK, W. RODAK, SPÓŁKA CYWILNARUSAJNY 15, PL · lot 0
1 139 884,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00426230 z dnia 2024-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ W LEŚNICTWIE DĘBY

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GÓROWO IŁAWECKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510022290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: UL. GENERAŁA SIKORSKIEGO 30A

1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897611930

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gorowo@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorowo-ilaweckie.olsztyn.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_gorowoilaweckie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ W LEŚNICTWIE DĘBY

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39e1ece3-2ecf-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426230

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00476951/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ W LEŚNICTWIE DĘBY

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 969289,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi leśnej w Leśnictwie Dęby o długości 950 mb., województwo warmińsko – mazurskie, powiat bartoszycki, gmina Górowo Iławeckie. W następujących działkach o nr 53 obręb ewidencyjny 280105_2.0052 obręb Wojmiany, gmina Górowo Iławeckie oraz 3029, 3028/1, 3033 obręb ewidencyjny280105_2.0035 obręb Piasty Wielkie, Gmina Górowo Iławeckie. Droga leśna zaczyna się zjazdem z drogi gminnej a kończy się w granicy działek leśnych na odcinku około 950 mb. Istniejąca droga leśna posiada nawierzchnię gruntową ulepszoną. Istniejący pas drogi jest wąski (z upływem lat poprzedniej przebudowy został zarośnięty, zadrzewiony), jego szerokość nie pozwala na poprawne przeprowadzenie geometrii drogi. Długość drogi wynosi około 950 mb. W ciągu drogi zlokalizowane są istniejące zjazdy, mijanki oraz składnice przeznaczone do przebudowy o nawierzchni gruntowej ulepszonej. Droga leży w terenie równinnym ze zmiennym nachyleniem podłużnym. Istniejący pas drogi szerokości zmiennej. Odwodnienie drogi odbywa się powierzchniowo, grawitacyjnie oraz poprzez istniejące rowy, które są zamulone, zarośnięte wysoką trawą. W ciągu drogi leśnej zlokalizowano przepusty z rur PP SN 8 w stanie dobrym ze ściankami do odtworzenia.
W miejscu, gdzie Zamawiający dokonuje opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, o których mowa w art. 99 ust. 3-5 PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Zawiera dokumentacja projektowa: specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1139884,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1579338,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1139884,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WIOLETTA RODAK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ŻWIR-WIK SPÓŁKA CYWILNA MAREK RODAK, WIOLETTA RODAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7432029787

7.3.4) Miejscowość: RUSAJNY

7.3.5) Kod pocztowy: 11-210

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1139884,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane