Termomodernizacja budynku zaadaptowanego na mieszkania komunalne w Targowej Górce
GMINA NEKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00426250
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00426250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-23 14:15
- Lokalizacja
- Nekla, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1433dee2-2efa-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7891721548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00426250 z dnia 2024-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku zaadaptowanego na mieszkania komunalne w Targowej Górce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NEKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258098
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Nekla
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-330
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614373197
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kamel@gminanekla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nekla.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1433dee2-2efa-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku zaadaptowanego na mieszkania komunalne w Targowej Górce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1433dee2-2efa-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057476/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Termomodernizacja budynku zaadaptowanego na mieszkania komunalne w Targowej Górce – Polski Ład edycja 6 PGR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376418
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku zaadoptowanego na mieszkania komunalne w Targowej Górce zlokalizowanego przy ul. Średzkiej 3 na działce o nr ewid. 306.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 14 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostaje unieważnione na podstawie: art. 255 pkt 2, tj. wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.W postępowaniu została złożona jedna oferta, która jednak została złożona niezgodnie z warunkami zamówienia, tj. Wykonawca wskazał termin wykonania zamówienia – 300 dni, natomiast SWZ nie przewidywała terminu wykonania zamówienia – 300 dni. W tej sytuacji oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 5 Ustawy PZP, a w związku z tym, że była to jedyna oferta złożona w postępowaniu, to postępowanie podlega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |