Sporządzenie projektów Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Planu Ogólnego Gminy Myślenice

Gmina Myślenice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00184752
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00184752/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-10 10:01
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6322319c-fb72-4cd1-bbf1-ef677a2e2b89
Identyfikator
6811004414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MCF GRUPA PROJEKTOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
648 210 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00184752 z dnia 2025-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie projektów Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Planu Ogólnego Gminy Myślenice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślenice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 8/9

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6322319c-fb72-4cd1-bbf1-ef677a2e2b89

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie projektów Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Planu Ogólnego Gminy Myślenice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6322319c-fb72-4cd1-bbf1-ef677a2e2b89

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00184752

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00106785/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Plany zagospodarowania terenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637610

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/271/113/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 900952,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich prac i usług związanych z opracowaniem
5 zadań:
Zadanie 1. projekt Planu Ogólnego Gminy Myślenice, obejmującego obszar w granicach administracyjnych Gminy, zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Myślenicach nr 23/III/2024 Rady Miejskiej w Myślenicach z dnia 24 czerwca 2024r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Myślenice. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 zawiera Załącznik nr 2_1 do SWZ.
Zadanie 2. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla wsi Bysina (Uchwała nr 795/LXXIX/2024 z dnia 25 marca 2024 r.)
Zadanie 3. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla wsi Jasienica (Uchwała nr 796/LXXIX/2024 z dnia 25 marca 2024 r.)
Zadanie 4. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla wsi Polanka (Uchwała nr 22/III/2024 z dnia 24 czerwca 2024 r.)
Zadanie 5. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla wsi Krzyszkowice (Uchwała nr 794/LXXIX/2024 z dnia 25 marca 2024 r.)
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia na Zadanie 2-5 zawiera Załącznik nr 2_2 do SWZ
Zamawiający wymaga udzielenia przez wykonawcę gwarancji jakości oraz rękojmi za wady przedmiotu zamówienia na okres co najmniej 36 miesięcy, liczonych od dnia ostatecznego odbioru przedmiotu zamówienia.
Zamówienie obejmuje też udział głównego projektanta w posiedzeniu/posiedzeniach komisji i sesji rady gminy podczas zatwierdzaniu planu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648210 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648210 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648210 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MCF grupa projektowa sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Magdalena Czechowska MC kwadrat – studio projektowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521167053

7.3.3) Ulica: Aleja A. Dygasińskiego 5

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-820

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648210 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Polanka - Data zawarcia umowy 01/04/2025, wartość 98400zł termin 24msc;
Bysina - Data zawarcia umowy 28/02/2025, wartość 123000zł termin 1msc;
Plan Ogólny - Data zawarcia umowy 01/04/2025, wartość 166050zł termin 24msc;
Jasienica - Data zawarcia umowy 28/02/2025, wartość 123000zł termin 18msc;
Krzyszkowice - Data zawarcia umowy 01/04/2025, wartość 137760zł termin 24msc;
2025-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi