ZAKUP WRAZ Z DOSTWĄ KRUSZYWA, ŻWIRU PŁUKANEGO ORAZ PIASKU
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00426778
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-24 08:37
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7322159359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
Wykonawcy
10 przyznanych
PHU "SYLMAR" S.C. SYLWESTER PATURAJ, AGNIESZKA PATURAJTuszyn, PL
3013,5 PLNPHU "SYLMAR" S.C. SYLWESTER PATURAJ, AGNIESZKA PATURAJTuszyn, PL
1291,5 PLNPHU "SYLMAR" S.C. SYLWESTER PATURAJ, AGNIESZKA PATURAJTuszyn, PL
1599 PLNPHU "SYLMAR" S.C. SYLWESTER PATURAJ, AGNIESZKA PATURAJTuszyn, PL
26 445 PLNK2 TRANSPORT Sp. z o.oGdańsk, PL
55 227 PLNK2 TRANSPORT Sp. z o.oGdańsk, PL
23 370 PLNPHU "SYLMAR" S.C. SYLWESTER PATURAJ, AGNIESZKA PATURAJTuszyn, PL
26 568 PLNPHU "SYLMAR" S.C. SYLWESTER PATURAJ, AGNIESZKA PATURAJTuszyn, PL
22 140 PLNK2 TRANSPORT Sp. z o.oGdańsk, PL
10 885,5 PLNPHU "SYLMAR" S.C. SYLWESTER PATURAJ, AGNIESZKA PATURAJTuszyn, PL
22 140 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.