Budowa infrastruktury turystycznej w Debrznie
Gmina Debrzno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00427082
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00427082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-24 09:53
- Lokalizacja
- Debrzno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f5e51da-1c23-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8431530511
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00427082 z dnia 2024-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury turystycznej w Debrznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Debrzno
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycyjny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Romualda Traugutta 2
1.5.2.) Miejscowość: Debrzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-310
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@debrzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.debrzno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/debrzno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury turystycznej w Debrznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f5e51da-1c23-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019055/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa infrastruktury turystycznej w Debrznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344278
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2700000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: Budowa infrastruktury turystycznej w Debrznie. Zadanie składa się z :
: budowy świetlicy rekreacyjnej i budynku letniskowego całorocznego oraz infrastruktury towarzyszącej zgodnie z załączonym programem funkcjonalno-użytkowym w m. Debrzno, według Programu funkcjonalno-użytkowego budowy infrastruktury turystycznej w Debrznie
: budowy drogi gminnej wraz z budową drogi dla pieszych w m. Debrzno, według dokumentacji dotyczącej zgłoszenia prac budowlanych.
Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, dokumentacji projektowej oraz programie funkcjonalno- użytkowym stanowiących załącznik nr 10 do SWZ, oraz projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.5.16. Zamawiający wymaga ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia złożenie oferty po odbyciu przez wykonawcę obowiązkowej wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Wykonawca w formularzu ofertowym oświadczy, że przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej Wizja lokalna konieczna jest ze względu na trudne warunki gruntowe ścieżki będącej przedmiotem zamówienia oraz na konieczność prowadzenia prac na funkcjonującym ośrodku wypoczynkowym. Nie ma konieczności potwierdzania odbycia wizji, Wykonawca oświadczy w ofercie, że dokonał wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3389000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4984637,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3389000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wo-Kop Wojciech Drewczyński (Lider Konsorcjum), KOP-BUD Robert Kop Ostrowski (Partner Konsorcjum)
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551829493, 5551784081
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 27
7.3.4) Miejscowość: Chojnice
7.3.5) Kod pocztowy: 89-606
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3389000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |