Poprawa stanu infrastruktury drogowej wraz z budową i przebudową chodników na terenie gminy Dąbrowa Białostocka

GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00427231
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00427231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-24 10:28
Lokalizacja
Dąbrowa Białostocka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e41fb7f-2edf-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
5451683713
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Wykonawcy

3 przyznane

ANETA IZBICKAWasilków, PL · lot 0
121 524 PLN
ANETA IZBICKAWasilków, PL · lot 1
138 473,4 PLN
STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 2
161 907,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00427231 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu infrastruktury drogowej wraz z budową i przebudową chodników na terenie gminy Dąbrowa Białostocka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659042

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Solidarności 1

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Białostocka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 7121 100

1.5.8.) Numer faksu: 85 7121 017

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowab@beep.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowa-bial.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowa_bial

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa stanu infrastruktury drogowej wraz z budową i przebudową chodników na terenie gminy Dąbrowa Białostocka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e41fb7f-2edf-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020547/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Poprawa stanu infrastruktury drogowej wraz z budową i przebudową chodników na terenie gminy Dąbrowa Białostocka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375275

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BRG.271.60.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 346973,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa chodnika przy ul. Polnej w Dąbrowie Białostockiej, strona lewa na długości około 230m w miejscu istniejącego chodnika wraz ze zjazdami. Zamawiający wymaga wykonania:
- robót rozbiórkowych wraz z wykonaniem koryta
-wykonanie warstwy podbudowy gr 10cm z kruszywa naturalnego 0/31,5 zagęszczonego mechanicznie,
- wykonanie podsypki cementowo-piaskowej gr. 3cm
- ułożenie kostki brukowej gr. 6cm ( w kolorze szarym na długości chodnika, w kolorze czerwonym na wjazdach na posesję) w ilości około 560m2,
- ułożenie obrzeży betonowych szarych gr. 6cm w ilości około 185mb,
- wymianę krawężnika w ilości około 15mb,
Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania przedmiaru prac we własnym zakresie. Zamawiający posiada aktualne zgłoszenie do wykonania zadania.
Materiał do wykonania zadania zapewnia Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 102661,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika przy ul. Orzeszkowej w Dąbrowie Białostockiej, strona lewa na długości 265m, szerokości 2m. Zamawiający wymaga:
- wykonania koryta,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr. 10cm zagęszczonego mechanicznie,
- wykonania warstwy podbudowy gr. 10 cm z kruszywa naturalnego 0/31,5 zagęszczonego mechanicznie,
- wykonania podsypki cementowo-piaskowej gr. 3 cm,
- ułożenia kostki brukowej gr. 6 cm,
- ułożenia obrzeży betonowych szarych gr. 6 cm (na długości chodnika od strony działek prywatnych)
Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania przedmiaru prac we własnym zakresie. Zamawiający posiada aktualne zgłoszenie do wykonania zadania.
Materiał do wykonania zadania zapewnia Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 119992,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżki pieszo-rowerowej oraz wyniesionego przejścia dla pieszych przy ulicy Dworcowej w Dąbrowie Białostockiej.
Początek trasy drogi dla pieszych i rowerów założono w dowiązaniu do krawędzi istniejącej drogi dla pieszych i rowerów ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego w km 0+000, zaś koniec trasy przyjęto w km 0+183.42 w dowiązaniu do krawędzi istniejącego chodnika dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. Armii Krajowej.
Oś drogi dla pieszych i rowerów poprowadzono równolegle względem ul.
Dworcowej. Zaprojektowano 5 załamań osi, wyokrąglono je łukami kołowymi o promieniach R=15÷100 m. Zaprojektowano wykonanie jezdni bitumicznej szerokości 3,0 m (netto – nie wliczając obramowania obrzeżem). Nawierzchnię należy obramować obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem.
Przed skrzyżowaniem ul. Dworcowej z ul. Armii Krajowej przewidziano
wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych o szerokości jezdni bitumicznej 6,0 m. Nawierzchnię należy obramować krawężnikiem betonowym najazdowym15x22 cm na ławie betonowej z oporem, obniżonym do wysokości h= 2 cm.
Zamawiający informuje, iż posiada aktualne pozwolenie na wykonanie prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.) Wartość części: 124320,29 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121524,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209924,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121524,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PW Izbiccy Aneta Izbicka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9660635347

7.3.3) Ulica: Supraślska

7.3.4) Miejscowość: Wasilków

7.3.5) Kod pocztowy: 16-010

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121524,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138473,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199875,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138473,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PW Izbiccy Aneta Izbicka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9660635347

7.3.3) Ulica: Supraślska

7.3.4) Miejscowość: Wasilków

7.3.5) Kod pocztowy: 16-010

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138473,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161907,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293312,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161907,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wszystkie roboty branżowe i drogowe poza bitumicznymi. Na tym etapie Wykonawca nie jest znany

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161907,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane