DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

Wojskowa Akademia Techniczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00184926
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00184926/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-10 10:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6cec5262-e355-44bc-826b-c6e7bdaca43f
Identyfikator
5270206300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszcząceProdukty do zmywania naczyńŚrodki do czyszczenia toaletOdświeżacze powietrzaŚrodki do czyszczenia podłógDetergenty do zmywarekŚrodki czyszczące i polerującePreparaty piorąceDetergentyPreparaty czyszcząceŚciereczki do czyszczeniaAparatura do filtrowania wodyŚrodki owadobójczeŚrodki przeciwko gryzoniom

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ OSIŃSKIMiszewo Wielkie, PL · lot 0
514 065,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00184926 z dnia 2025-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-908

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wat.ezamawiajacy.pl/pn/wat/demand/196569/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cec5262-e355-44bc-826b-c6e7bdaca43f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00184926

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00115651

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/DZZ/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego rodzaju środków czystości m.in. płynów do mycia naczyń, preparatów do mycia powierzchni szklanych, środków do czyszczenia kuchni, preparatów do czyszczenia łazienki, płynów mycia i pielęgnacji różnego rodzaju podłóg, detergentów do prania odzieży, preparatów do czyszczenia dywanów i tapicerki oraz odświeżaczy powietrza i wkładów filtrujących do ekspresów kawowych.
Do opisu przedmiotu zamówienia zastosowano nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem szczegółów technicznych i wymaganych ilości został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

39831600-2 - Środki do czyszczenia toalet

39811100-1 - Odświeżacze powietrza

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

39831000-6 - Preparaty piorące

39831200-8 - Detergenty

39831240-0 - Preparaty czyszczące

39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia

42912310-8 - Aparatura do filtrowania wody

24452000-7 - Środki owadobójcze

24456000-5 - Środki przeciwko gryzoniom

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 514065,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 514065,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 514065,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. BARLON Bartłomiej, Robert i Piotr Osińscy

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: P.P.H.U. BARLON Bartłomiej Osiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5670005114

7.3.4) Miejscowość: Nowe Miasto

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 514065,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2025-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy