Modernizacja i adaptacja lokalu komunalnego na potrzeby utworzenia domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiety w ciąży.

"PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SŁUPSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00427883
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00427883/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-24 12:43
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-baafaaa5-2d46-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
8390007964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mieszkańRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR CHADACZSłupsk, PL · lot 0
395 000,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00427883 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i adaptacja lokalu komunalnego na potrzeby utworzenia domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiety w ciąży.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SŁUPSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 771285155

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Tuwima 4

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pgm.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgm.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pgm_slupsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i adaptacja lokalu komunalnego na potrzeby utworzenia domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiety w ciąży.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baafaaa5-2d46-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427883

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008272/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja i adaptacja lokalu komunalnego na potrzeby utworzenia domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371405

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/DIT/P/RB/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 417563,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest „Modernizacja i adaptacja lokalu komunalnego na potrzeby utworzenia domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiety w ciąży”
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie - remont lokalu komunalnego przy ulicy Krasińskiego 7/3 w Słupsku obejmujący swym zakresem roboty sanitarne, elektryczne i budowlane.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany w dokumentacji w skład której wchodzą:
1. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 9),
2. Przedmiar robót (załącznik nr 10),
3. Inwentaryzacja (załącznik nr 11)
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 8)
5. Cechy materiałów wskazanych do wbudowania (załącznik nr 12)
stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 395000,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450312,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 395000,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CHADACZ ARTUR - FLOOR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8391508220

7.3.3) Ulica: Złota

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 395000,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane