Cyklostrada Dolnośląska – odcinek na terenie Gminy Złotoryja

Gmina Złotoryja

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00427885
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00427885/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-24 12:43
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fff93a42-1ba2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
6941566122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

URBIT J. MICHALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAKościelniki Dolne, PL · lot 0
3 523 379,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00427885 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Cyklostrada Dolnośląska – odcinek na terenie Gminy Złotoryja

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotoryja

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647682

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Miła 4

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 768788700

1.5.8.) Numer faksu: 768788716

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminazlotoryja@zlotoryja.con.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fff93a42-1ba2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyklostrada Dolnośląska – odcinek na terenie Gminy Złotoryja

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fff93a42-1ba2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427885

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026318/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa Cylkostrady Dolnośląskiej – odcinek na terenie gminy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Fundusze Europejskie na rzecz zrównoważonego rozwoju społecznego na Dolnym Śląski, Działania nr 5.2 „Kultura i turystyka” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338899

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZK-II.272.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5400088,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa Cyklostrady Dolnośląskiej VIA REGIA na odcinku od granicy z miastem Złotoryja do granicy z gminą Pielgrzymka zgodnie z załączoną dokumentacja projektową.
Zakres obejmuje:
- w km od 0+000 do 2+437,79 przebudowę wewnętrznych dróg gminy Złotoryja z nawierzchni gruntowej na nawierzchnię bitumiczną z betonu asfaltowego,
- w km od 2+437,79 do 2+715,41przebudowa pobocza drogi powiatowej nr 2624 na ścieżkę rowerową o nawierzchni bitumicznej z betonu asfaltowego,
- poszerzenie części wewnętrznej drogi gminnej od strony gminy Pielgrzymka z nawierzchni gruntowej na nawierzchnię bitumiczną z betonu asfaltowego.

Zadanie należy wykonać zgodnie z zgodnie z wytycznymi zawartymi w opracowaniu „Standardy projektowe i wykonawcze dla infrastruktury rowerowej województwa dolnośląskiego”
Standardy projektowe i wykonawcze dla infrastruktury rowerowej województwa dolnośląskiego zostały przyjęte przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego Uchwałą Nr 1987/V/16 w dniu 22 marca 2016 r z późniejszymi aktualizacjami
Zamówienie obejmuje również:
- obsługę geodezyjną inwestycji wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej,
- organizację ruchu na czas budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3523379,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6150000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3523379,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URBIT MICHALIK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131592547

7.3.4) Miejscowość: Kościelniki Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 59-800

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3523379,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane