Wymiana centrali oraz czujników i modułów SAP w Oddziale Okręgowym w Lublinie

NARODOWY BANK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00427896
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00427896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-07-24 12:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ef5cc86-2199-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5250008198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia przeciwpożaroweSystemy przeciwpożaroweInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF WARDAKWarszawa, PL · lot 0
307 377 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00427896 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana centrali oraz czujników i modułów SAP w Oddziale Okręgowym w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-wpo1@nbp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zamowienia.nbp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka pieniężna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana centrali oraz czujników i modułów SAP w Oddziale Okręgowym w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ef5cc86-2199-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348935

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO1-ED-241-0193/OOLubl/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę usług, polegających na wymianie elementów Systemu Sygnalizacji Alarmu Pożaru w Oddziale Okręgowym NBP w Lublinie, przy ul. Fryderyka Chopina 6.
2. W ramach Przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona Dokumentację powykonawczą, i przeniesie na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe do Dokumentacji powykonawczej, w tym przeniesie własność nośników, na których Dokumentacja powykonawcza zostanie utrwalona oraz dostarczy instrukcję obsługi zainstalowanej centrali SAP w języku polskim wraz z DTR i przeprowadzi instruktaż z zakresu obsługi Systemu dla co najmniej 15 osób wskazanych przez Zamawiającego, odpowiedzialnych za nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Systemu (w minimum trzech terminach).
3. Przedmiot zamówienia obejmuje także świadczenie przez Wykonawcę przeglądów gwarancyjnych i konserwacji zgodnie z zaleceniami producenta wykonanego Systemu, w okresie udzielonej gwarancji jakości oraz rękojmi za wady na zasadach określonych w załączniku nr 8 do SWZ, w terminach zgodnych z zaleceniami producenta, jednak nie rzadziej niż co 3 miesiące.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do Swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307377,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329905,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307377,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU SALON ZABEZPIECZEŃ WARDAK KRZYSZTOF

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5270211376

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307377,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi