Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W ŁOSICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00427970
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00427970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-24 12:55
Lokalizacja
Łosice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d435b4c-2da0-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
5371606053
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z halami sportowymiRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00427970 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego
przy Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W ŁOSICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000185471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Łosice

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zeszkzaw@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsnr2losice.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d435b4c-2da0-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego
przy Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d435b4c-2da0-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00316647/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zadaszenie boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00372334

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2355238,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach.
2. Zakres rzeczowy obejmuje, budowę zadaszenia łukowego boiska, budowę zaplecza sanitarno – szatniowego, zakup 4 stanowisk strzelnicy laserowej. Zamawiający dopuszcza płatności częściowe, po wykonaniu i protokolarnym odbiorze następujących etapów: a) roboty ziemne i fundamenty, b) dostawa konstrukcji stalowej; c) dostawa poszycia PCV dachu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz dokumentach które stanowią załączniki do SWZ.
4. Przedmiar stanowi materiał pomocniczy do sporządzenia oferty.
5. Zamawiający wskazuje, że ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia dopuszcza możliwość odbycia wizji lokalnej.
6. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 03.07.2024 r. do godz. 9:15 wpłynęły oferty od następujących wykonawców:
1) CETUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Myśliwska 3, 08-200 Łosice, cena 3 389 265,00 zł..

Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 1 876 365,00 zł. Najkorzystniejsza oferta złożona przez Wykonawcę CETUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Myśliwska 3, 08-200 Łosice wynoszącą cena 3 389 265,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ nie dysponuje środkami na zwiększenie tej kwoty.
2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane