Poprawa dostępności informacyjno - komunikacyjnej oraz dostępności architektonicznej w budynkach UM Biłgoraj
Gmina Miasto Biłgoraj
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00428114
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-24 13:19
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9181992813
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneTrwałe znaki informacyjneSprzęt dla osób niepełnosprawnychWsparcie czynnościowe
Wykonawcy
6 przyznanych
DARIUSZ MALIK FOTO STUDIO MALIKOstrów Wielkopolski, PL
2479 PLNENSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabierzów, PL
7863,48 PLNDARIUSZ MALIK FOTO STUDIO MALIKOstrów Wielkopolski, PL
1340 PLNENSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabierzów, PL
7863,48 PLNINVENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
7990 PLNDARIUSZ MALIK FOTO STUDIO MALIKOstrów Wielkopolski, PL
2812 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.