Budowa miasteczka ruchu drogowego wraz z pozostałym zagospodarowaniem terenu zielonego wokół budynku „starej szkoły” SP 18 przy ul. Fredry 20 w Jastrzębiu-Zdroju

Miasto Jastrzębie-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00428137
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00428137/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-24 13:23
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cffc44ab-015c-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
6332216615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty drogoweInstalowanie mebli ulicznychWyposażenie placów zabawInstalacyjne roboty elektrotechniczne

Wykonawcy

1 przyznane

FAKTORIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGierałtowice, PL · lot 0
428 006,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00428137 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka ruchu drogowego wraz z pozostałym zagospodarowaniem terenu zielonego wokół budynku „starej szkoły” SP 18 przy ul. Fredry 20 w Jastrzębiu-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 324785133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miasteczka ruchu drogowego wraz z pozostałym zagospodarowaniem terenu zielonego wokół budynku „starej szkoły” SP 18 przy ul. Fredry 20 w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cffc44ab-015c-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428137

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030606/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.47 Budowa miasteczka ruchu drogowego wraz z pozostałymi elementami zagospodarowania na potrzeby realizacji zadania pn. Zagospodarowanie terenu zielonego wokół budynku starej szkoły SP18

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00299274

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz dostawa sprzętów zabawowych i małej architektury na potrzeby zagospodarowania terenu zielonego na działce nr 622/7, położonej w Jastrzębiu-Zdroju, przy ul. Fredry 20. Przedmiot zamówienia stanowi ostatni etap robót objętych dokumentacją projektową „Projekt zagospodarowania terenu przy „Starej szkole” SP 18 ul. Fredry 20”. W ramach ww. dokumentacji w latach poprzednich wykonane zostały elementy zagospodarowania takie jak: trampoliny naziemne i urządzenia sensoryczne. (Zamawiający udostępnia dokumentację fotograficzną istniejących obiektów).
Pozostały do wykonania, stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia, zakres robót obejmuje w szczególności:
- wykonanie robót ziemnych wraz z niwelacją terenu,
- wykonanie miasteczka ruchu drogowego;
- wykonanie placu wielofunkcyjnego;
- wykonanie placu do gier terenowych;
- wykonanie utwardzeń pod małą architekturę,
- montaż elementów małej architektury: ławki, kosze na odpadki, stojaki rowerowe,
- montaż elementu wyposażenia placu zabaw typu pociąg
- wykonanie nasadzeń zieleni,
- montaż kamer monitoringu oraz podpięcie ich do istniejącego systemu monitoringu szkolnego,
- wykonanie robót towarzyszących i porządkowych niezbędnych do ukończenia zadania (w tym formowanie nasypów i ułożenie trawników z darni).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna (załącznik nr 10 do SWZ), tj. projekt budowlany, przedmiary robót w formie kosztorysów ślepych, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR).

Uwaga:
W zakresie części drogowej zamówienia wprowadzono do projektu zmiany nieistotne z punktu widzenia Prawa budowlanego, polegające na korekcie grubości warstw kruszywa i jego frakcji oraz na zmianie materiału części nawierzchni. Kosztorysy ślepe uwzględniają w/w zmiany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233140-2 - Roboty drogowe

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 428006,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 487090,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428006,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Faktoria Polska Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP : 9691607412

7.3.3) Ulica: ul. Ks. Roboty 50

7.3.4) Miejscowość: Gierałtowice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-186

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 428006,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane