Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na terenie Szkoły Podstawowej nr 13 przy al. Niepodległości 108 w Tychach

Gmina Miasta Tychy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00428285
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00428285/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-24 13:45
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-670d8449-2efc-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
6460013450
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

BEN-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻory, PL · lot 0
398 994,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00428285 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na terenie Szkoły Podstawowej nr 13 przy al. Niepodległości 108 w Tychach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 327763808

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tychy.logintrade.net/zapytania_email,168656,36b49523ecb8f2db50196ee300de71c4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na terenie Szkoły Podstawowej nr 13 przy al. Niepodległości 108 w Tychach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-670d8449-2efc-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428285

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025098/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Szkoła Podstawowa nr 13 przy al. Niepodległości – remont pomieszczeń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377227

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.27.2024.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 345755,30 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 309930,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń w Szkole Podstawowej nr 13 przy al. Niepodległości 108 w Tychach w systemie projektuj-buduj.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno-użytkowym (załącznik nr 4 do SWZ) i obejmuje m.in.:
a) wykonanie dokumentacji projektowej;
b) wykonanie robót budowlanych, w tym m.in.:
- prace przygotowawcze,
- naprawę sufitów poprzez zastosowanie konstrukcji podwieszanych w salach lekcyjnych, naprawę i malowanie ścian, wymianę stolarki drzwiowej - 14 pomieszczeń (parter: sale od 1.2 do 1.8; piętro: sale od 2.1 do 2.7),
- wymianę opraw oświetleniowych na oprawy LED - 14 pomieszczeń oraz korytarz parteru i piętra (parter: sale od 1.2 do 1.8; piętro: sale od 2.1 do 2.7; korytarz 1.9, korytarz 2.0, oraz klatka schodowa 1.11),
- naprawę sufitów wraz z malowaniem sufitów i ścian korytarza na 1 i 2 piętrze,
- prace porządkowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398994,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398994,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398994,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BEN-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6511727309

7.3.3) Ulica: Gajowa 68

7.3.4) Miejscowość: Żory

7.3.5) Kod pocztowy: 44-240

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398994,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane