Usługi społeczne z zakresu wsparcia rodziny, osób z niepełnosprawnościami i osób starszych dla uczestników projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w gminie Mniów”
Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00428669
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-24 14:52
- Lokalizacja
- Mniów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591378455
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi pracy społecznejUsługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnotUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytoweUsługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
2 przyznane
BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL
1 536 000 PLNBARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL
1 536 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.