Poprawa bezpieczeństwa drogowego w 2024r. na terenie Gminy Udanin.

Gmina Udanin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00428901
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00428901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-24 16:45
Lokalizacja
Udanin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1a2de4b-7f95-40f3-8cb2-e0108a9a861e
Identyfikator
9131500162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00428901 z dnia 2024-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa drogowego w 2024r. na terenie Gminy Udanin.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Udanin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390648109

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościelna 10

1.5.2.) Miejscowość: Udanin

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-340

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.zastocka@udanin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.udanin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/udanin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa drogowego w 2024r. na terenie Gminy Udanin.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1a2de4b-7f95-40f3-8cb2-e0108a9a861e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003052/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Podniesienie bezpieczeństwa drogowego w 2024r. na terenie Gminy Udanin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403702

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OS.271.1.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest poprawa bezpieczeństwa drogowego w 2024r. na terenie Gminy Udanin. Zakres zadania obejmuje rozbudowę oświetlenia drogowego w ilości 10szt lampy ledowe, 3 szt. lampy hybrydowe. Zadanie realizowane jest z udziałem środków z dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej 2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno - Użytkowym oraz przedmiarze robót. Zadanie obejmuje dokonanie wszystkich czynności związanych z podłączeniem prądu do nowowybudowanych lamp. W ramach realizacji zadania Wykonawca wykona i zamontuje tablicę promocyjną informującą o otrzymanym dofinansowaniu. Wzór tablicy zostanie przekazany po zawarciu umowy z Wykonawcą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.
2024-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane