Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3we Wrocławiu z podziałem na zadania.
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00428950
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-24 19:15
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8951412433
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy
9 przyznanych
BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
80 000 PLNZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO E.M.K.SMOLAREK SPÓŁKA JAWNAKościan, PL
110 000 PLNAGRO-DUET SPÓŁKA CYWILNA IZABELA NABORCZYK, KAMIL NABORCZYKNieciszów, PL
125 001,7 PLNSPÓŁDZIELNIA OBROTU TOWAROWEGO PRZEMYSŁU MLECZARSKIEGOBiałystok, PL
85 000,8 PLNMICHAŁ RZEŹNIKWrocław, PL
127 979,04 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
80 000 PLNSPÓŁDZIELNIA OBROTU TOWAROWEGO PRZEMYSŁU MLECZARSKIEGOBiałystok, PL
64 991,01 PLNKOZŁOWSCY FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW,, PL
69 999 PLNPIEKARNIA WICHOWSKI WOJCIECH WICHOWSKI, ANNA ROKITA SPÓŁKA CYWILNAŚwięta Katarzyna, PL
16 325,45 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.