Remont szlaku czerwonego na odcinku Przełęcz Lipnicka (Polana Krowiarki) - Sokolica - ok. 700 mb: wymiana i uzupełnienie drewnianych krawężników, uzupełnienie nawierzchni na wskazanym odcinku.
BABIOGÓRSKI PARK NARODOWY Z SIEDZIBĄ W ZAWOI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00428981
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00428981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-24 21:34
- Lokalizacja
- Zawoja, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f229cb48-26eb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5521713627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00428981 z dnia 2024-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szlaku czerwonego na odcinku Przełęcz Lipnicka (Polana Krowiarki) - Sokolica - ok. 700 mb: wymiana i uzupełnienie drewnianych krawężników, uzupełnienie nawierzchni na wskazanym odcinku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BABIOGÓRSKI PARK NARODOWY Z SIEDZIBĄ W ZAWOI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122462192
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1403
1.5.2.) Miejscowość: Zawoja
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-222
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 507784217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bgpn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bgpn.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f229cb48-26eb-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont szlaku czerwonego na odcinku Przełęcz Lipnicka (Polana Krowiarki) - Sokolica - ok. 700 mb: wymiana i uzupełnienie drewnianych krawężników, uzupełnienie nawierzchni na wskazanym odcinku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f229cb48-26eb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00222735/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont nawierzchni szlaku czerwonego 700 mb.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361346
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-7/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1000000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 213612,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni szlaku na odcinku Przełęcz Lipnicka (Polana Krowiarki) – Sokolica ok. 700 mb na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego.
4.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a-1b do SWZ: specyfikacja wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót.
4.3. Zamówienie nie zostało podzielone na części.
4.4. Miejsce wykonywania przedmiotu zamówienia znajduje się na terenie Babiogórskiego Parku Narodowe, jest to odcinek szlaku turystycznego na odcinku od Polany Krowiarki do Sokolicy na wysokości od Polany Krowiarki ok. 1010 m n.p.m. do Sokolicy 1369 m n.p.m..
4.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie z zasadami obowiązującymi w Babiogórskim Parku Narodowym wyszczególnionymi we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.6. Wszystkie materiały niezbędne do realizacji zadania dostarcza we własnym zakresie Wykonawca.
4.8. Wykonawca winien wykonać wszelkie zabezpieczenia i oznakowania.
4.9. Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność za wszelkie powstałe szkody do wysokości szkody.
4.10. Wykonawca winien uporządkować miejsca prowadzenia prac każdorazowo po zakończeniu robót budowlanych w danym dniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222367,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228588,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222367,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Szwajnos
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385357198
7.3.3) Ulica: Ciche 235
7.3.4) Miejscowość: Ciche
7.3.5) Kod pocztowy: 34-407
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222367,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |